Uluçay tantuni̇ şaşmaz ankara 2023 menü fi̇yat li̇stesi̇

Uluçay tantuni̇ şaşmaz ankara 2023 menü fi̇yat li̇stesi̇

Uluçay tantuni̇ şaşmaz ankara menü 2023 mü arıyorsunuz? Menüdeki her şeyi kapsayan kapsamlı restoran menü fiyatlarımız var. Menü, özellikle 2023 Uluçay tantuni̇ şaşmaz ankara menü arayan arkadaşınız veya ailenizle bir restoranın yakınındaysanız çok önemlidir.

En yeni Uluçay tantuni̇ şaşmaz ankara menü almak için bu mükemmel bir kaynak çünkü ihtiyacınız olan her şeyi karşılıyoruz. Size fast food, ana yemeklerden tatlılara kadar her yemeği sunuyoruz.

Listelenen tüm ürünler güvenilir kaynaklarımız tarafından listelendiği için hiçbir şey için endişelenmenize gerek yok. Artık restorana gitmeden önce Uluçay tantuni̇ şaşmaz ankara menü web sitemiz üzerinden online olarak kolayca kontrol edebilirsiniz.

Bu portal, 2023 Uluçay tantuni̇ şaşmaz ankara menü aşağıda görebileceğiniz gibi, güncellemelerle birlikte tüm restoranların menüsündeki en son fiyatları sağlar.

Bu nedenle, herhangi bir restoranı ziyaret etmeden önce, web sitemiz üzerinden kolayca bir menüden yararlanabilirsiniz.Sorunsuz bir program için Uluçay tantuni̇ şaşmaz ankara menü bakmanızı ve resmi web sitesinden de teyit etmenizi öneririz.

ULUÇAY TANTUNİ ANKARA MENÜ FİYATLARI 2023


MENÜ

Et Tantuni Dürüm 

Et Tantuni Ekmek Arası 

Tavuk Tantuni Dürüm 

Tavuk Tantuni Ekmek Arası 

Kişi Başı Ortalama Fiyat : 50 TL

Çalışma Saatleri: 09:00 - 20:00

Paket Servis Yoktur.

Uluçay Tantuni Adres ve İletişim

Bahçekapı Mah. Şaşmaz Oto Sanayi Sitesi 2565. Cad. No: 14 Etimesgut Ankara

Telefon: 0312 278 33 01

Uluçay Tantuni Şaşmaz Yol Tarifi Al

Ayrıca ziyaret edin

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski