SR DÖNER AKDERE ANKARA MENÜ FİYAT LİSTESİ

SR DÖNER AKDERE ANKARA MENÜ FİYAT LİSTESİ

Sr döner akdere ankara menü 2023 mü arıyorsunuz? Menüdeki her şeyi kapsayan kapsamlı restoran menü fiyatlarımız var. Menü, özellikle 2023 Sr döner akdere ankara menü arayan arkadaşınız veya ailenizle bir restoranın yakınındaysanız çok önemlidir.

En yeni Sr döner akdere ankara menü  almak için bu mükemmel bir kaynak çünkü ihtiyacınız olan her şeyi karşılıyoruz. Size fast food, ana yemeklerden tatlılara kadar her yemeği sunuyoruz.

Listelenen tüm ürünler güvenilir kaynaklarımız tarafından listelendiği için hiçbir şey için endişelenmenize gerek yok. Artık restorana gitmeden önce Sr döner akdere ankara menü web sitemiz üzerinden online olarak kolayca kontrol edebilirsiniz.

Bu portal, 2023 Sr döner akdere ankara menü aşağıda görebileceğiniz gibi, güncellemelerle birlikte tüm restoranların menüsündeki en son fiyatları sağlar.

Bu nedenle, herhangi bir restoranı ziyaret etmeden önce, web sitemiz üzerinden kolayca bir menüden yararlanabilirsiniz.Sorunsuz bir program için Sr döner akdere ankara menü bakmanızı ve resmi web sitesinden de teyit etmenizi öneririz.

SR DÖNER AKDERE MENÜ FİYATLARI 2023

SR Döner Menu

SR Döner Menü ve fiyat listesi için tıklayınız.

Kişi Başı Ortalama Fiyat: 20 TL

Çalışma Saatleri: 11:00 - 23:00

Paket Servis Vardır.

SR Döner Akdere Adres ve İletişim

Mehmet Ali Altın Cad No: 40 D-11 Akdere Mamak /  Ankara

Telefon Sipariş: 0312 389 03 89

SR Döner Akdere Yol Tarifi Al

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski