LOKMA RUMELİ HİSARI İSTANBUL İFTAR MENÜSÜ

LOKMA RUMELİ HİSARI İSTANBUL İFTAR MENÜSÜ

Lokma rumeli̇ hi̇sari İstanbul İftar menü 2023 mü arıyorsunuz? Menüdeki her şeyi kapsayan kapsamlı restoran menü fiyatlarımız var. Menü, özellikle 2023 Lokma rumeli̇ hi̇sari İstanbul İftar menü arayan arkadaşınız veya ailenizle bir restoranın yakınındaysanız çok önemlidir.

En yeni Lokma rumeli̇ hi̇sari İstanbul İftar menü  almak için bu mükemmel bir kaynak çünkü ihtiyacınız olan her şeyi karşılıyoruz. Size fast food, ana yemeklerden tatlılara kadar her yemeği sunuyoruz.

Listelenen tüm ürünler güvenilir kaynaklarımız tarafından listelendiği için hiçbir şey için endişelenmenize gerek yok. Artık restorana gitmeden önce Lokma rumeli̇ hi̇sari İstanbul İftar menü web sitemiz üzerinden online olarak kolayca kontrol edebilirsiniz.

Bu portal, 2023 Lokma rumeli̇ hi̇sari İstanbul İftar menü aşağıda görebileceğiniz gibi, güncellemelerle birlikte tüm restoranların menüsündeki en son fiyatları sağlar.

Bu nedenle, herhangi bir restoranı ziyaret etmeden önce, web sitemiz üzerinden kolayca bir menüden yararlanabilirsiniz.Sorunsuz bir program için Lokma rumeli̇ hi̇sari İstanbul İftar menü bakmanızı ve resmi web sitesinden de teyit etmenizi öneririz.

Lokma Rumeli Hisarı Ramazan 2023 İftar Menüleri ve Fiyatları

İftar Menüsü

İFTAR TABAĞI

Serpme İftariyelikler

ÇORBA

Günün Çorbası

KÜÇÜK LOKMALAR

Karalahana Sarma

Manda Yoğurt

Tereyağlı Sucuklu Ymumurta

Mini Kaşarlı Karadeniz Pidesi

ANA YEMEK

(Karadeniz Mutfağından)

Güveçte İspir Kurufasülye

Rize Et Kavurma

Tereyağlı Pilav

TATLI

Günün Tatlısı

İÇECEK

Meşrubat

Su

2 Bardak Çay

Ramazan 2023 İftar Menü Fiyatı: 130 TL

Lokma Rumeli Hisarı İstanbul Adres ve İletişim

Rumelihisarı  Mah. Yahya Kemal Cad. No:12 Rumelihisarı Sarıyer İstanbul

Telefon Rezervasyon: 0212 265 71 71

Lokma Rumeli Hisarı Yol Tarifi Al

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski