KAŞIBEYAZ AKVARYUM İSTANBUL İFTAR MENÜSÜ

KAŞIBEYAZ AKVARYUM İSTANBUL İFTAR MENÜSÜ

Kaşibeyaz akvaryum İstanbul İftar menü 2023 mü arıyorsunuz? Menüdeki her şeyi kapsayan kapsamlı restoran menü fiyatlarımız var. Menü, özellikle 2023 Kaşibeyaz akvaryum İstanbul İftar menü arayan arkadaşınız veya ailenizle bir restoranın yakınındaysanız çok önemlidir.

En yeni Kaşibeyaz akvaryum İstanbul İftar menü almak için bu mükemmel bir kaynak çünkü ihtiyacınız olan her şeyi karşılıyoruz. Size fast food, ana yemeklerden tatlılara kadar her yemeği sunuyoruz.

Listelenen tüm ürünler güvenilir kaynaklarımız tarafından listelendiği için hiçbir şey için endişelenmenize gerek yok. Artık restorana gitmeden önce Kaşibeyaz akvaryum İstanbul İftar menü web sitemiz üzerinden online olarak kolayca kontrol edebilirsiniz.

Bu portal, 2023 Kaşibeyaz akvaryum İstanbul İftar menü aşağıda görebileceğiniz gibi, güncellemelerle birlikte tüm restoranların menüsündeki en son fiyatları sağlar.

Bu nedenle, herhangi bir restoranı ziyaret etmeden önce, web sitemiz üzerinden kolayca bir menüden yararlanabilirsiniz.Sorunsuz bir program için Kaşibeyaz akvaryum İstanbul İftar menü bakmanızı ve resmi web sitesinden de teyit etmenizi öneririz.

Kaşıbeyaz Florya Akvaryum
Ramazan 2023 İftar Menüleri ve Fiyatları

İftar Menüsü

BAŞLANGIÇ

Hurma

Çorba

ARA SICAK

İçli Köfte

Fındık Lahmacun

Çiğ Köfte

ANA YEMEK

Adana Kebap

Sebzeli Kebap

Tavuk Şiş

Tandır

SALATA

Garnitürler

Acılı Ezme

Süzme Yoğurt

Antep Turşu

TATLI

Güllaç

İÇECEK

Ramazan 2023 İftar Menü Fiyatı: - TL

Kaşıbeyaz Akvaryum Bakırköy İstanbul Adres ve İletişim 

Yeşilköy Mah. Halkalı Cad. No:93 Yeşilköy Bakırköy İstanbul

Telefon Rezervasyon: 0850 441 20 40

Telefon Rezervasyon: 0212 910 01 01

Kaşıbeyaz Akvaryum Florya Yol Tarifi Al

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski