KUKLA KEBAP BALGAT MENÜ FİYAT LİSTESİ

KUKLA KEBAP BALGAT MENÜ FİYAT LİSTESİ

Kukla kebap balgat menü 2023 mü arıyorsunuz? Menüdeki her şeyi kapsayan kapsamlı restoran menü fiyatlarımız var. Menü, özellikle 2023 Kukla kebap balgat menü arayan arkadaşınız veya ailenizle bir restoranın yakınındaysanız çok önemlidir.

En yeni Kukla kebap balgat menü almak için bu mükemmel bir kaynak çünkü ihtiyacınız olan her şeyi karşılıyoruz. Size fast food, ana yemeklerden tatlılara kadar her yemeği sunuyoruz.

Listelenen tüm ürünler güvenilir kaynaklarımız tarafından listelendiği için hiçbir şey için endişelenmenize gerek yok. Artık restorana gitmeden önce Kukla kebap balgat menü web sitemiz üzerinden online olarak kolayca kontrol edebilirsiniz.

Bu portal, 2023 Kukla kebap balgat menü aşağıda görebileceğiniz gibi, güncellemelerle birlikte tüm restoranların menüsündeki en son fiyatları sağlar.

Bu nedenle, herhangi bir restoranı ziyaret etmeden önce, web sitemiz üzerinden kolayca bir menüden yararlanabilirsiniz.Sorunsuz bir program için Kukla kebap balgat menü bakmanızı ve resmi web sitesinden de teyit etmenizi öneririz.

Ramazan 2023 İftar Menüleri İçin Tıklayınız.

Beyti Kebap 29 TL

Yoğurtlu Kebap 29 TL

Reşadiye Kebap 32 TL

Ciğer Şiş 27 TL

Kukla İskender

Kukla Special Kebap 139 TL

Kişi Başı Ortalama Fiyat: 33 TL

Paket Servis Vardır.

Çalışma Saatleri: 11:00 - 22:00

Not: İsteğe göre çocuklar için özel tiyatro sahnesinde kukla gösterisi oynatılmaktadır.

Kukla Kebap Balgat Adres ve İletişim

Dr. Sadık Ahmet Caddesi 21/A  Balgat/ANKARA

Telefon Rezervasyon: 0312 285 30 30

Kukla Kebap Balgat Yol Tarifi Al

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski