KÖFTECİ RAMİZ İFTAR MENÜLERİ FİYATLARI

KÖFTECİ RAMİZ İFTAR MENÜLERİ FİYATLARI

Köfteci̇ rami̇z İftar menüleri̇ mü arıyorsunuz? Menüdeki her şeyi kapsayan kapsamlı restoran menü fiyatlarımız var. Menü, özellikle 2023 domonos pizza menüsü arayan arkadaşınız veya ailenizle bir restoranın yakınındaysanız çok önemlidir.

En yeni Köfteci̇ rami̇z İftar menüleri̇ almak için bu mükemmel bir kaynak çünkü ihtiyacınız olan her şeyi karşılıyoruz. Size fast food, ana yemeklerden tatlılara kadar her yemeği sunuyoruz.

Listelenen tüm ürünler güvenilir kaynaklarımız tarafından listelendiği için hiçbir şey için endişelenmenize gerek yok. Artık restorana gitmeden önce Köfteci̇ rami̇z İftar menüleri̇ web sitemiz üzerinden online olarak kolayca kontrol edebilirsiniz.

Bu portal, 2023 Köfteci̇ rami̇z İftar menüleri̇ aşağıda görebileceğiniz gibi, güncellemelerle birlikte tüm restoranların menüsündeki en son fiyatları sağlar.

Bu nedenle, herhangi bir restoranı ziyaret etmeden önce, web sitemiz üzerinden kolayca bir menüden yararlanabilirsiniz.Sorunsuz bir program için Köfteci̇ rami̇z İftar menüleri̇ bakmanızı ve resmi web sitesinden de teyit etmenizi öneririz.

Köfteci Ramiz Ramazan 2023 İftar Menü ve Fiyatlarİftar Menüsü İçeriği:

İÇECEK

Kola

TATLI

Kemalpaşa

Su

ÇORBA

Mercimek Çorbası

ANA YEMEK(Seçmeli-Menüye Göre)

Kasap Köfte(Mavi Menü)

Ramiz Köfte (Yeşil Menü)

Soslu Piliç(Beyaz Menü)

İftar Menü Fiyatı Kişi Başı Ortalama Fiyat: 37 TL-42 TL (Aralığında)

Restoranı ziyaret etmeden önce domino's pizza menüsünü kontrol etmenizi ve ayrıca aşağıda verilen resmi web sitesi ve iletişim numarası ile teyit etmenizi öneririz.

Not: İller ve Şubeler Arasında Fiyat Farklılıkları Bulunmaktadır.

Köfteci Ramiz Adres ve İletişm

Köfteci Ramiz Şubeleri ve Adres Bilgileri İçin Tıklayınız.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski