KONYALI AHMET USTA BORNOVA İZMİR MENÜ LİSTESİ

KONYALI AHMET USTA BORNOVA İZMİR MENÜ LİSTESİ

Konyali ahmet usta bornova İzmi̇r menü 2023 mü arıyorsunuz? Menüdeki her şeyi kapsayan kapsamlı restoran menü fiyatlarımız var. Menü, özellikle 2023 Konyali ahmet usta bornova İzmi̇r menü arayan arkadaşınız veya ailenizle bir restoranın yakınındaysanız çok önemlidir.

En yeni Konyali ahmet usta bornova İzmi̇r menü almak için bu mükemmel bir kaynak çünkü ihtiyacınız olan her şeyi karşılıyoruz. Size fast food, ana yemeklerden tatlılara kadar her yemeği sunuyoruz.

Listelenen tüm ürünler güvenilir kaynaklarımız tarafından listelendiği için hiçbir şey için endişelenmenize gerek yok. Artık restorana gitmeden önce Konyali ahmet usta bornova İzmi̇r menü web sitemiz üzerinden online olarak kolayca kontrol edebilirsiniz.

Bu portal, 2023 Konyali ahmet usta bornova İzmi̇r menü aşağıda görebileceğiniz gibi, güncellemelerle birlikte tüm restoranların menüsündeki en son fiyatları sağlar.

Bu nedenle, herhangi bir restoranı ziyaret etmeden önce, web sitemiz üzerinden kolayca bir menüden yararlanabilirsiniz.Sorunsuz bir program için Konyali ahmet usta bornova İzmi̇r menü bakmanızı ve resmi web sitesinden de teyit etmenizi öneririz.

MENU

Kişi Başı Ortalama Fiyat: 24 tl

Konyalı Ahmet Usta Bornova Adres ve  İletişim

Sakarya Cad. Manavkuyu No: 34/2-A  Bornova / İZMİR 

Telefon Sipariş: (0232) 344 04 44

Konyalı Ahmet Usta Manavkuyu Yol Tarifi Al

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski