LACİVERT RESTAURANT BEYKOZ İSTANBUL İFTAR MENÜSÜ

LACİVERT RESTAURANT BEYKOZ İSTANBUL İFTAR MENÜSÜ

Laci̇vert restaurant beykoz İstanbul İftar menü 2023 mü arıyorsunuz? Menüdeki her şeyi kapsayan kapsamlı restoran menü fiyatlarımız var. Menü, özellikle 2023 Laci̇vert restaurant beykoz İstanbul İftar menü arayan arkadaşınız veya ailenizle bir restoranın yakınındaysanız çok önemlidir.

En yeni Laci̇vert restaurant beykoz İstanbul İftar menü almak için bu mükemmel bir kaynak çünkü ihtiyacınız olan her şeyi karşılıyoruz. Size fast food, ana yemeklerden tatlılara kadar her yemeği sunuyoruz.

Listelenen tüm ürünler güvenilir kaynaklarımız tarafından listelendiği için hiçbir şey için endişelenmenize gerek yok. Artık restorana gitmeden önce Laci̇vert restaurant beykoz İstanbul İftar menü web sitemiz üzerinden online olarak kolayca kontrol edebilirsiniz.

Bu portal, 2023 Laci̇vert restaurant beykoz İstanbul İftar menü aşağıda görebileceğiniz gibi, güncellemelerle birlikte tüm restoranların menüsündeki en son fiyatları sağlar.

Bu nedenle, herhangi bir restoranı ziyaret etmeden önce, web sitemiz üzerinden kolayca bir menüden yararlanabilirsiniz.Sorunsuz bir program için Laci̇vert restaurant beykoz İstanbul İftar menür bakmanızı ve resmi web sitesinden de teyit etmenizi öneririz.

Lacivert Restaurant Beykoz Ramazan 2023 İftar Menüleri ve Fiyatları
İftar Menüsü

DOĞAL ŞERBETL

Demirhindi Şerbeti

Gül Şerbeti

Ev Yapımı Limonata

İFTAR TABAĞI

Serpme Zengin İftariyelikler

ÇORBA

Bademli Terbiyeli Tavuklu Mantar Çorbası

ARA SICAK

Antep Usulü Kuru Patlıcan Dolması-Süzme Yoğurtla

Kıymalı Üzümlü Talaş Böreği

ANA YEMEK(Seçmeli)

Hünkar Beğendi

Izgara Kaya Levreği

TATLI

Güllaç veya Ekmek Kadayıfı

Ramazan 2023 İftar Menü Fiyatı:-

Lacivert Restaurant İstanbul Adres ve İletişim

Anadolu Hisarı Mh.Körfez Cd. 57/A Beykoz İstanbul

Telefon Rezervasyon: 0216 413 37 53

Lacivert Restaurant İstanbul Yol Tarifi Al

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski