KOÇ CAĞ KEBAP ANKARA MENÜ FİYAT LİSTESİ

KOÇ CAĞ KEBAP ANKARA MENÜ FİYAT LİSTESİ

Koç cağ kebap ankara menü 2023 mü arıyorsunuz? Menüdeki her şeyi kapsayan kapsamlı restoran menü fiyatlarımız var. Menü, özellikle 2023 Koç cağ kebap ankara menü arayan arkadaşınız veya ailenizle bir restoranın yakınındaysanız çok önemlidir.

En yeni Koç cağ kebap ankara menü almak için bu mükemmel bir kaynak çünkü ihtiyacınız olan her şeyi karşılıyoruz. Size fast food, ana yemeklerden tatlılara kadar her yemeği sunuyoruz.

Listelenen tüm ürünler güvenilir kaynaklarımız tarafından listelendiği için hiçbir şey için endişelenmenize gerek yok. Artık restorana gitmeden önce Koç cağ kebap ankara menü web sitemiz üzerinden online olarak kolayca kontrol edebilirsiniz.

Bu portal, 2023 Koç cağ kebap ankara menü aşağıda görebileceğiniz gibi, güncellemelerle birlikte tüm restoranların menüsündeki en son fiyatları sağlar.

Bu nedenle, herhangi bir restoranı ziyaret etmeden önce, web sitemiz üzerinden kolayca bir menüden yararlanabilirsiniz.Sorunsuz bir program için Koç cağ kebap ankara menü bakmanızı ve resmi web sitesinden de teyit etmenizi öneririz.

Koç Cağ Kebap Ankara Menü ve Fiyatlar 2023

MENU

Cağ Kebap Şiş 19 TL

Kadayıf Dolması 10 TL

Kutu İçecekler 7 TL

Ayran 7 TL

Soda 3 TL

Su 2 TL

Salata, Süzme Yoğurt, Ezme, Köz Biber, Soğan İkramdır.

Kişi Başı Ortalama Fiyat: 55 TL

Çalışma saatleri: 11:45 -22:00

Paket Servis Vardır.(5 Cağ Üzeri)

Koç Cağ Kebap Ankara Adres ve İletişim

Anafartalar Mah. Demir Cad. No:72 Altındağ Ankara

(K.K.Bekir Arkası) 

Telefon Rezervasyon: 0312 311 01 33

Telefon Rezervasyon: 0552 400 34 82

Koc Cağ Kebabı Ankara Yol Tarifi Al 

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski