CİĞERGAH BURSA MENÜ FİYAT LİSTESİ

CİĞERGAH BURSA MENÜ FİYAT LİSTESİ

Ci̇ğergah bursa menü fi̇yat li̇stesi̇ 2023 mü arıyorsunuz? Menüdeki her şeyi kapsayan kapsamlı restoran menü fiyatlarımız var. Menü, özellikle 2023 Ci̇ğergah bursa menü fi̇yat li̇stesi̇ arayan arkadaşınız veya ailenizle bir restoranın yakınındaysanız çok önemlidir.

En yeni Ci̇ğergah bursa menü fi̇yat li̇stesi̇ almak için bu mükemmel bir kaynak çünkü ihtiyacınız olan her şeyi karşılıyoruz. Size fast food, ana yemeklerden tatlılara kadar her yemeği sunuyoruz.

Listelenen tüm ürünler güvenilir kaynaklarımız tarafından listelendiği için hiçbir şey için endişelenmenize gerek yok. Artık restorana gitmeden önce Ci̇ğergah bursa menü fi̇yat li̇stesi̇ web sitemiz üzerinden online olarak kolayca kontrol edebilirsiniz.

Bu portal, 2023 Ci̇ğergah bursa menü fi̇yat li̇stesi̇ aşağıda görebileceğiniz gibi, güncellemelerle birlikte tüm restoranların menüsündeki en son fiyatları sağlar.

Bu nedenle, herhangi bir restoranı ziyaret etmeden önce, web sitemiz üzerinden kolayca bir menüden yararlanabilirsiniz.Sorunsuz bir program için Ci̇ğergah bursa menü fi̇yat li̇stesi̇ bakmanızı ve resmi web sitesinden de teyit etmenizi öneririz.

Ciğergah Özlüce Bursa Menü Fiyatları 2023

MENU

Ciğer Porsiyon 35 TL

Adana Kebap 34 TL

Urfa Kebap 34 TL

Et Şiş 40 TL

Yürek Şiş 34 TL

Tavuk Şiş 30 TL

Patlıcanlı Kebap 40 TL

Domates Kebap 38 TL

Vali Kebap 48 TL

Ciğergah Karışık 48 TL

Ciğ Köfte 15 TL

İkramlar; 8 Çeşit Meze

Kişi Başı Ortalama Fiyat: 40 TL

Çalışma Saatleri: 11:00 - 02:00

Ciğergah Nilüfer Bursa Adres ve İletişim

Ahmet Taner Kışlalı Bulvarı No:25 Özlüce Bursa

Telefon Rezervasyon: 0224 414 00 63

Ciğergah Özlüce Yol Tarifi Al

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski