BURSA KEBAPÇISI BURSA MENÜ FİYAT LİSTESİ

BURSA KEBAPÇISI BURSA MENÜ FİYAT LİSTESİ

Bursa kebapçisi bursa menü fi̇yat li̇stesi̇ 2023 mü arıyorsunuz? Menüdeki her şeyi kapsayan kapsamlı restoran menü fiyatlarımız var. Menü, özellikle 2023 Ramazan bi̇ngöl et lokantasi gi̇yi̇mkent esenler menü fi̇yat li̇stesi̇ arayan arkadaşınız veya ailenizle bir restoranın yakınındaysanız çok önemlidir.

En yeni Bursa kebapçisi bursa menü fi̇yat li̇stesi̇ almak için bu mükemmel bir kaynak çünkü ihtiyacınız olan her şeyi karşılıyoruz. Size fast food, ana yemeklerden tatlılara kadar her yemeği sunuyoruz.

Listelenen tüm ürünler güvenilir kaynaklarımız tarafından listelendiği için hiçbir şey için endişelenmenize gerek yok. Artık restorana gitmeden önce Bursa kebapçisi bursa menü fi̇yat li̇stesi̇ web sitemiz üzerinden online olarak kolayca kontrol edebilirsiniz.

Bu portal, 2023 Bursa kebapçisi bursa menü fi̇yat li̇stesi̇ aşağıda görebileceğiniz gibi, güncellemelerle birlikte tüm restoranların menüsündeki en son fiyatları sağlar.

Bu nedenle, herhangi bir restoranı ziyaret etmeden önce, web sitemiz üzerinden kolayca bir menüden yararlanabilirsiniz.Sorunsuz bir program için Bursa kebapçisi bursa menü fi̇yat li̇stesi̇ bakmanızı ve resmi web sitesinden de teyit etmenizi öneririz.

Bursa Kebapçısı Kozahan Bursa Menü Fiyat Listesi 2023

MENÜ

Bursa Kebap ( İskender )

1 Porsiyon 

1,5 Porsiyon 

Pideli Köfte

1 Porsiyon 

1,5 Porsiyon 

Tatlı 

Tatlı Kaymaklı 

Salata 

Yoğurt

İçecekler

Özel Yapım Katkısız Şıra

Ayran 

Kutu İçecekler 

Su 

Kahve 

Kişi Başı Ortalama Fiyat: 65 TL

Paket Servis Yoktur.

Bursa Kebapçısı Adres ve İletişim 2023

Belediye Cad. Kozahan Girişi Orhan Cami Altı Osmangazi Bursa

Telefon Rezervasyon: 0224 223 17 22

Telefon Rezervasyon: 0224 222 16 02

Bursa Kebapçısı Kozahan Yol Tarifi Al

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski