EMEK KADAYIF KÜNEFE SİNCAN ANKARA MENÜ FİYAT LİSTESİ

EMEK KADAYIF KÜNEFE SİNCAN ANKARA MENÜ FİYAT LİSTESİ

Emek kadayif künefe si̇ncan ankara menü fi̇yat li̇stesi̇ 2023 mü arıyorsunuz? Menüdeki her şeyi kapsayan kapsamlı restoran menü fiyatlarımız var. Menü, özellikle 2023 Emek kadayif künefe si̇ncan ankara menü fi̇yat li̇stesi̇ arayan arkadaşınız veya ailenizle bir restoranın yakınındaysanız çok önemlidir.

En yeni Emek kadayif künefe si̇ncan ankara menü fi̇yat li̇stesi̇ almak için bu mükemmel bir kaynak çünkü ihtiyacınız olan her şeyi karşılıyoruz. Size fast food, ana yemeklerden tatlılara kadar her yemeği sunuyoruz.

Listelenen tüm ürünler güvenilir kaynaklarımız tarafından listelendiği için hiçbir şey için endişelenmenize gerek yok. Artık restorana gitmeden önce Emek kadayif künefe si̇ncan ankara menü fi̇yat li̇stesi̇ web sitemiz üzerinden online olarak kolayca kontrol edebilirsiniz.

Bu portal, 2023 Emek kadayif künefe si̇ncan ankara menü fi̇yat li̇stesi̇ aşağıda görebileceğiniz gibi, güncellemelerle birlikte tüm restoranların menüsündeki en son fiyatları sağlar.

Bu nedenle, herhangi bir restoranı ziyaret etmeden önce, web sitemiz üzerinden kolayca bir menüden yararlanabilirsiniz.Sorunsuz bir program için Emek kadayif künefe si̇ncan ankara menü fi̇yat li̇stesi̇ bakmanızı ve resmi web sitesinden de teyit etmenizi öneririz.

Emek Kadayıf Künefe Ankara Menü ve Fiyat 2023

Menü

Künefe 18 TL 

Kaymaklı Burma Kadayıf 50 TL 

Fıstıklı Baklava 65 TL

Kişi Başı Ortalama Fiyat : 20 TL

Çalışma Saatleri: 11:00-00:00

Paket Servis Vardır.

Emek Kadayıf Künefe Ankara Adres ve İletişim 2023

Pınarbaşı Mah. Yaşar Kemal Cad. No: 133A  Sincan Ankara

Telefon: 0312 263 64 00

Emek Kadayıf Künefe Sincan Yol Tarifi Al

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski