ÖZDİLEK SAFAHAT LOKANTASI İFTAR MENÜ FİYATLARI

ÖZDİLEK SAFAHAT LOKANTASI İFTAR MENÜ FİYATLARI

Özdi̇lek safahat lokantasi İftar menü 2023 mü arıyorsunuz? Menüdeki her şeyi kapsayan kapsamlı restoran menü fiyatlarımız var. Menü, özellikle 2023 Özdi̇lek safahat lokantasi İftar menü arayan arkadaşınız veya ailenizle bir restoranın yakınındaysanız çok önemlidir.

En yeni Özdi̇lek safahat lokantasi İftar menü  almak için bu mükemmel bir kaynak çünkü ihtiyacınız olan her şeyi karşılıyoruz. Size fast food, ana yemeklerden tatlılara kadar her yemeği sunuyoruz.

Listelenen tüm ürünler güvenilir kaynaklarımız tarafından listelendiği için hiçbir şey için endişelenmenize gerek yok. Artık restorana gitmeden önce Özdi̇lek safahat lokantasi İftar menü web sitemiz üzerinden online olarak kolayca kontrol edebilirsiniz.

Bu portal, 2023 Özdi̇lek safahat lokantasi İftar menü aşağıda görebileceğiniz gibi, güncellemelerle birlikte tüm restoranların menüsündeki en son fiyatları sağlar.

Bu nedenle, herhangi bir restoranı ziyaret etmeden önce, web sitemiz üzerinden kolayca bir menüden yararlanabilirsiniz.Sorunsuz bir program için Özdi̇lek safahat lokantasi İftar menü bakmanızı ve resmi web sitesinden de teyit etmenizi öneririz.

Özdilek Safahat Lokantası Ramazan 2023 İftar Menüsü Fiyat

Ramazan 2023 Menü Fiyatları

İnegöl Köfte Menü 99,5 TL

Karışık Izgara Menü 149,5 TL

Piliç Sote Menü 99,5 TL

Hünkarbeğendi Menü 129,5 TL

Safahat Lokantası İnciraltı Adres ve İletişim

Özdilek Alışveriş Merkezi İnciraltı İzmir

İnciraltı Mah. İnciraltı Caddesi No: 67 - 3 Balçova  İzmir

Telefon Rezervasyon: 0232 278 12 00

Safahat Lokantası İnciraltı Yol Tarifi Al

Özdilek Safahat Cafe Restoran Şubeleri ve Adres Bilgileri İçin Tıklayınız.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski