İMAM ÇAĞDAŞ GAZİANTEP İFTAR MENÜSÜ

İMAM ÇAĞDAŞ GAZİANTEP İFTAR MENÜSÜ

İmam çağdaş gazi̇antep İftar menü 2023 mü arıyorsunuz? Menüdeki her şeyi kapsayan kapsamlı restoran menü fiyatlarımız var. Menü, özellikle 2023 İmam çağdaş gazi̇antep İftar menü arayan arkadaşınız veya ailenizle bir restoranın yakınındaysanız çok önemlidir.

En yeni İmam çağdaş gazi̇antep İftar menü  almak için bu mükemmel bir kaynak çünkü ihtiyacınız olan her şeyi karşılıyoruz. Size fast food, ana yemeklerden tatlılara kadar her yemeği sunuyoruz.

Listelenen tüm ürünler güvenilir kaynaklarımız tarafından listelendiği için hiçbir şey için endişelenmenize gerek yok. Artık restorana gitmeden önce İmam çağdaş gazi̇antep İftar menü web sitemiz üzerinden online olarak kolayca kontrol edebilirsiniz.

Bu portal, 2023 İmam çağdaş gazi̇antep İftar menü aşağıda görebileceğiniz gibi, güncellemelerle birlikte tüm restoranların menüsündeki en son fiyatları sağlar.

Bu nedenle, herhangi bir restoranı ziyaret etmeden önce, web sitemiz üzerinden kolayca bir menüden yararlanabilirsiniz.Sorunsuz bir program için İmam çağdaş gazi̇antep İftar menü bakmanızı ve resmi web sitesinden de teyit etmenizi öneririz.

İmam Çağdaş Gaziantep Ramazan 2023 İftar Menüleri ve Fiyatları

Ramazan 2023 İftar Menü ve Fiyatlar

Çorba

Fındık Lahmacun

Antep Peynirli Su Böreği

Halep Kahkesi

Söğüş Tabağı( Domates, Salatalık, Peynir, Zeytin )

Hurma,Kayısı, Ceviz içi, Bal tereyağı

İçecek(Ayran ve Kola )

Salata

Karışık Kebap ( Patlıcan Kebabı, Kuşbaşı, Adana )

Karışık Baklava ( Kare, Dolama )

Sınırsız Çay

Ramazan 2023 İftar Menüsü Fiyatı 235 TL

İmam Çağdaş Adres ve İletişim

Kale Civarı Uzun Çarşı No: 49 Şahinbey / Gaziantep

Telefon Rezervasyon: 0342 220 70 80

İmam Çağdaş Yol Tarifi Al (Location)

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski