HUZUR KEBAP KAYSERİ MENÜ FİYAT LİSTESİ

HUZUR KEBAP KAYSERİ MENÜ FİYAT LİSTESİ

Huzur kebap kayseri̇ menü 2023 mü arıyorsunuz? Menüdeki her şeyi kapsayan kapsamlı restoran menü fiyatlarımız var. Menü, özellikle 2023 Huzur kebap kayseri̇ menü arayan arkadaşınız veya ailenizle bir restoranın yakınındaysanız çok önemlidir.

En yeni Huzur kebap kayseri̇ menü almak için bu mükemmel bir kaynak çünkü ihtiyacınız olan her şeyi karşılıyoruz. Size fast food, ana yemeklerden tatlılara kadar her yemeği sunuyoruz.

Listelenen tüm ürünler güvenilir kaynaklarımız tarafından listelendiği için hiçbir şey için endişelenmenize gerek yok. Artık restorana gitmeden önce Huzur kebap kayseri̇ menü web sitemiz üzerinden online olarak kolayca kontrol edebilirsiniz.

Bu portal, 2023 Huzur kebap kayseri̇ menü aşağıda görebileceğiniz gibi, güncellemelerle birlikte tüm restoranların menüsündeki en son fiyatları sağlar.

Bu nedenle, herhangi bir restoranı ziyaret etmeden önce, web sitemiz üzerinden kolayca bir menüden yararlanabilirsiniz.Sorunsuz bir program için Huzur kebap kayseri̇ menü bakmanızı ve resmi web sitesinden de teyit etmenizi öneririz.

HUZUR PİDE KEBAP MENÜ 2023        

MENU

KEBAPLAR

Et Pilav Üstü

Tavuk Pilav Üstü

Adana Kebap

Tavuk Şiş

Köfte

DÜRÜMLER

Tavuk Dürüm

Et Dürüm 

Adan Dürüm

Tavuk Şiş Dürüm

Köfte Dürüm

Kişi Başı Ortalama Fiyat: 22 TL

Paket Servisi Vardır.

Çalışma Saatleri: 10:30 - 20:00

Huzur Kebap Anayurt Talas Kayseri Adres ve İletişim

Mevlana Mah. Cemilbaba Cad. Türkmen İş Merkezi No:40/7 Anayurt Talas Kayseri

Telefon Sipariş: 0352 431 05 05

Telefon Sipariş: 0506 143 87 34

Huzur Kebap Talas Anayurt Yol Tarifi Al

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski