TERAS CAFE RESTAURANT ALANYA ANTALYA MENÜ FİYAT LİSTESİ

TERAS CAFE RESTAURANT ALANYA ANTALYA MENÜ FİYAT LİSTESİ

Teras cafe restaurant alanya antalya menü 2023 mü arıyorsunuz? Menüdeki her şeyi kapsayan kapsamlı restoran menü fiyatlarımız var. Menü, özellikle 2023 Teras cafe restaurant alanya antalya menü arayan arkadaşınız veya ailenizle bir restoranın yakınındaysanız çok önemlidir.

En yeni Teras cafe restaurant alanya antalya menü almak için bu mükemmel bir kaynak çünkü ihtiyacınız olan her şeyi karşılıyoruz. Size fast food, ana yemeklerden tatlılara kadar her yemeği sunuyoruz.

Listelenen tüm ürünler güvenilir kaynaklarımız tarafından listelendiği için hiçbir şey için endişelenmenize gerek yok. Artık restorana gitmeden önce Teras cafe restaurant alanya antalya menü web sitemiz üzerinden online olarak kolayca kontrol edebilirsiniz.

Bu portal, 2023 Teras cafe restaurant alanya antalya menü aşağıda görebileceğiniz gibi, güncellemelerle birlikte tüm restoranların menüsündeki en son fiyatları sağlar.

Bu nedenle, herhangi bir restoranı ziyaret etmeden önce, web sitemiz üzerinden kolayca bir menüden yararlanabilirsiniz.Sorunsuz bir program için Teras cafe restaurant alanya antalya menü bakmanızı ve resmi web sitesinden de teyit etmenizi öneririz.

Alanya Teras Cafe Restaurant Menü Fiyat Listesi 2023

Menu

Serpme Kahvaltı 70 TL

Adana Kebap 48 TL

Kişi Başı Ortalama Fiyat: 65  TL

Çalışma Saatleri: 08:00 - 01:00

Kahvaltı Servis Saati 08:00-15:00

Teras Cafe Restaurant Alanya Antalya Adres ve İletişim

Büyükhasbahçe Mah. Bektaş Cad. No:47 Alanya Antalya

Telefon Rezervasyon: 0242 522 55 52

Telefon Rezervasyon: 0531 780 21 20

Teras Cafe Restaurant Alanya Yol Tarifi Al

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski