CANIM CİĞERİM TALAS KAYSERİ MENÜ FİYAT LİSTESİ

CANIM CİĞERİM TALAS KAYSERİ MENÜ FİYAT LİSTESİ

Canim ci̇ğeri̇m talas kayseri̇ menü 2023 mü arıyorsunuz? Menüdeki her şeyi kapsayan kapsamlı restoran menü fiyatlarımız var. Menü, özellikle 2023 Canim ci̇ğeri̇m talas kayseri̇ menü arayan arkadaşınız veya ailenizle bir restoranın yakınındaysanız çok önemlidir.

En yeni Canim ci̇ğeri̇m talas kayseri̇ menü almak için bu mükemmel bir kaynak çünkü ihtiyacınız olan her şeyi karşılıyoruz. Size fast food, ana yemeklerden tatlılara kadar her yemeği sunuyoruz.

Listelenen tüm ürünler güvenilir kaynaklarımız tarafından listelendiği için hiçbir şey için endişelenmenize gerek yok. Artık restorana gitmeden önce Canim ci̇ğeri̇m talas kayseri̇ menü web sitemiz üzerinden online olarak kolayca kontrol edebilirsiniz.

Bu portal, 2023 Canim ci̇ğeri̇m talas kayseri̇ menü aşağıda görebileceğiniz gibi, güncellemelerle birlikte tüm restoranların menüsündeki en son fiyatları sağlar.

Bu nedenle, herhangi bir restoranı ziyaret etmeden önce, web sitemiz üzerinden kolayca bir menüden yararlanabilirsiniz.Sorunsuz bir program için Canim ci̇ğeri̇m talas kayseri̇ menü bakmanızı ve resmi web sitesinden de teyit etmenizi öneririz.

Canım Ciğerim Menü Fiyatları 2023

MENU

TANTUNİ

Et Tantuni  18 TL

Tavuk Tantuni 10 TL

Et Tantuni Servis 35 TL

Tavuk Tantuni Servis 22 TL

Yoğurtlu Et Tantuni 24,5 TL

Yoğurtlu Tavuk Tantuni 16,5 TL

DİĞER ÜRÜNLER

Dondurmalı Künefe 16 TL

Kaymaklı Künefe 16 TL

Künefe 12 TL

Trileçe 8,5 TL

Kişi Başı Ortalama Fiyat: 27 TL

Çalışma Saatleri: 10:00 - 00:00

Paket Servis Vardır.

Canım Ciğerim Tantuni Talas Adres ve İletişim

Yenidoğan Mah. Atatürk Bulvarı No: 23 Talas  Kayseri

Telefon Sipariş: 0352 437 00 02

Canım Ciğerim Tantuni Talas Yol Tarifi Al

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski