HARRAN KEBAP BURSA İFTAR MENÜSÜ

HARRAN KEBAP BURSA İFTAR MENÜSÜ

Harran kebap bursa İftar menüsü 2023 mü arıyorsunuz? Menüdeki her şeyi kapsayan kapsamlı restoran menü fiyatlarımız var. Menü, özellikle 2023 Harran kebap bursa İftar menüsü arayan arkadaşınız veya ailenizle bir restoranın yakınındaysanız çok önemlidir.

En yeni Harran kebap bursa İftar menüsü almak için bu mükemmel bir kaynak çünkü ihtiyacınız olan her şeyi karşılıyoruz. Size fast food, ana yemeklerden tatlılara kadar her yemeği sunuyoruz.

Listelenen tüm ürünler güvenilir kaynaklarımız tarafından listelendiği için hiçbir şey için endişelenmenize gerek yok. Artık restorana gitmeden önce Harran kebap bursa İftar menüsü web sitemiz üzerinden online olarak kolayca kontrol edebilirsiniz.

Bu portal, 2023 Harran kebap bursa İftar menüsü aşağıda görebileceğiniz gibi, güncellemelerle birlikte tüm restoranların menüsündeki en son fiyatları sağlar.

Bu nedenle, herhangi bir restoranı ziyaret etmeden önce, web sitemiz üzerinden kolayca bir menüden yararlanabilirsiniz.Sorunsuz bir program için Harran kebap bursa İftar menüsü bakmanızı ve resmi web sitesinden de teyit etmenizi öneririz.

Harran Kebap Bursa Ramazan 2023 İftar Menüleri ve Fiyatları

Ramazan 2023 İftar Menü Fiyatı:

İftar Menüsü Fiyatı:225 TL(Kişi Başı)

Harran Kebap Nilüfer Bursa Adres ve İletişim

Barış Mah. İzmir Yolu Cad No:138 Nilüfer Bursa

Telefon Rezervasyon: 0224 453 10 10

Harran Kebap Bursa Yol Tarifi Al

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski