SR DÖNER İSTASYON ETİMESGUT ANKARA MENÜ FİYAT LİSTESİ

SR DÖNER İSTASYON ETİMESGUT ANKARA MENÜ FİYAT LİSTESİ

Sr döner İstasyon eti̇mesgut ankara menü 2023 mü arıyorsunuz? Menüdeki her şeyi kapsayan kapsamlı restoran menü fiyatlarımız var. Menü, özellikle 2023 Sr döner İstasyon eti̇mesgut ankara menü arayan arkadaşınız veya ailenizle bir restoranın yakınındaysanız çok önemlidir.

En yeni Sr döner İstasyon eti̇mesgut ankara menü almak için bu mükemmel bir kaynak çünkü ihtiyacınız olan her şeyi karşılıyoruz. Size fast food, ana yemeklerden tatlılara kadar her yemeği sunuyoruz.

Listelenen tüm ürünler güvenilir kaynaklarımız tarafından listelendiği için hiçbir şey için endişelenmenize gerek yok. Artık restorana gitmeden önce Sr döner İstasyon eti̇mesgut ankara menü  web sitemiz üzerinden online olarak kolayca kontrol edebilirsiniz.

Bu portal, 2023 Sr döner İstasyon eti̇mesgut ankara menü aşağıda görebileceğiniz gibi, güncellemelerle birlikte tüm restoranların menüsündeki en son fiyatları sağlar.

Bu nedenle, herhangi bir restoranı ziyaret etmeden önce, web sitemiz üzerinden kolayca bir menüden yararlanabilirsiniz.Sorunsuz bir program için Sr döner İstasyon eti̇mesgut ankara menü bakmanızı ve resmi web sitesinden de teyit etmenizi öneririz.

SR DÖNER ETİMESGUT MENÜ FİYATLARI

SR Döner Menu 2023

Kişi Başı Ortalama Fiyat: 20 TL

Çalışma Saatleri: 11:00 - 23:00

Paket Servis Vardır.

SR Döner Etimesgut İstasyon Adres ve İletişim

Kazım Karabekir Mah. İstasyon Cad. No: 40/A Etimesgut Ankara

Telefon Sipariş: 0312 244 03 00

SR Döner İstasyon Etimesgut Yol Tarifi Al

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski