CİĞERCİ BAHATTİN MENÜ FİYAT LİSTESİ VE ŞUBELERİ

CİĞERCİ BAHATTİN MENÜ FİYAT LİSTESİ VE ŞUBELERİ

Ci̇ğerci̇ bahatti̇n menü 2023 mü arıyorsunuz? Menüdeki her şeyi kapsayan kapsamlı restoran menü fiyatlarımız var. Menü, özellikle 2023 Ci̇ğerci̇ bahatti̇n menü arayan arkadaşınız veya ailenizle bir restoranın yakınındaysanız çok önemlidir.

En yeni Ci̇ğerci̇ bahatti̇n menü almak için bu mükemmel bir kaynak çünkü ihtiyacınız olan her şeyi karşılıyoruz. Size fast food, ana yemeklerden tatlılara kadar her yemeği sunuyoruz.

Listelenen tüm ürünler güvenilir kaynaklarımız tarafından listelendiği için hiçbir şey için endişelenmenize gerek yok. Artık restorana gitmeden önce Ci̇ğerci̇ bahatti̇n menü  web sitemiz üzerinden online olarak kolayca kontrol edebilirsiniz.

Bu portal, 2023 Ci̇ğerci̇ bahatti̇n menü aşağıda görebileceğiniz gibi, güncellemelerle birlikte tüm restoranların menüsündeki en son fiyatları sağlar.

Bu nedenle, herhangi bir restoranı ziyaret etmeden önce, web sitemiz üzerinden kolayca bir menüden yararlanabilirsiniz.Sorunsuz bir program için Ci̇ğerci̇ bahatti̇n menü bakmanızı ve resmi web sitesinden de teyit etmenizi öneririz.

Ciğerci Bahattin Menü Fiyat Listesi 2023

MENU

Ciğer Şiş 

Yürek Şiş 

Yaprak Ciğer

Et Şiş (kuzu)

Adana Kebap 

Tantuni 

Tavuk Şiş

Künefe

Kişi Başı Ortalama Fiyat: 75 TL

Ciğerci Bahattin Hakkında 

1995'te Mersin Yoğurt pazarında başlayan lezzet yolculugu Ankara Balgat şubesinde, ilk günden beri değişmeyen eşsiz lezzet ve çeşitliligi ile lezzet düşkünü degerli Ankara'lılara hizmet vermektedir. Çalışanların büyük bir bölümü Mersin'den Ciğerci kültürünün ambiyansını hem lezzet hemde hizmetin devamlığını sağlamaktadır.

Ciğerci Bahattin Şubeleri

Şubeleri Görmek İçin Tıklayınız.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski