DÜRÜMİX ZURNA DÜRÜM ÜMRANİYE İSTANBUL MENÜ FİYAT LİSTESİ

DÜRÜMİX ZURNA DÜRÜM ÜMRANİYE İSTANBUL MENÜ FİYAT LİSTESİ

Dürümi̇x zurna dürüm ümrani̇ye İstanbul menü 2023 mü arıyorsunuz? Menüdeki her şeyi kapsayan kapsamlı restoran menü fiyatlarımız var. Menü, özellikle 2023 Dürümi̇x zurna dürüm ümrani̇ye İstanbul menü arayan arkadaşınız veya ailenizle bir restoranın yakınındaysanız çok önemlidir.

En yeni Dürümi̇x zurna dürüm ümrani̇ye İstanbul menü almak için bu mükemmel bir kaynak çünkü ihtiyacınız olan her şeyi karşılıyoruz. Size fast food, ana yemeklerden tatlılara kadar her yemeği sunuyoruz.

Listelenen tüm ürünler güvenilir kaynaklarımız tarafından listelendiği için hiçbir şey için endişelenmenize gerek yok. Artık restorana gitmeden önce Dürümi̇x zurna dürüm ümrani̇ye İstanbul menü web sitemiz üzerinden online olarak kolayca kontrol edebilirsiniz.

Bu portal, 2023 Dürümi̇x zurna dürüm ümrani̇ye İstanbul menü aşağıda görebileceğiniz gibi, güncellemelerle birlikte tüm restoranların menüsündeki en son fiyatları sağlar.

Bu nedenle, herhangi bir restoranı ziyaret etmeden önce, web sitemiz üzerinden kolayca bir menüden yararlanabilirsiniz.Sorunsuz bir program için Dürümi̇x zurna dürüm ümrani̇ye İstanbul menü bakmanızı ve resmi web sitesinden de teyit etmenizi öneririz.

Dürümix Zurna Dürüm Menü Fiyat Sipariş 2023

Menu

Özel Soslu Tam Zurna Dürüm 15 TL

Özel Soslu Yarım Zurna Dürüm 10 TL 

Özel Soslu Bol Döner Zurna Dürüm 20 TL

Özel Soslu Bol Döner Yarım Zurna Dürüm 14 TL

Kişi Başı Ortalama Fiyat: 18 TL

Paket Servis Vardır.

Çalışma Saatleri: 12:00 - 23:00

Dürümix Zurna Dürüm Ümraniye İstanbul Adres ve İletişim

Yamanevler Mah. Gülşen Sok. No:4B Ümraniye İstanbul

Telefon Sipariş: 0216 631 50 00

Telefon Sipariş: 0542 335 15 00

Dürümix Zurna Dürüm Ümraniye Yol Tarifi Al

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski