SR DÖNER ABİDİNPAŞA ANKARA MENÜ FİYAT LİSTESİ

SR DÖNER ABİDİNPAŞA ANKARA MENÜ FİYAT LİSTESİ

Sr döner abi̇di̇npaşa ankara menü 2023 mü arıyorsunuz? Menüdeki her şeyi kapsayan kapsamlı restoran menü fiyatlarımız var. Menü, özellikle 2023 Sr döner abi̇di̇npaşa ankara menü arayan arkadaşınız veya ailenizle bir restoranın yakınındaysanız çok önemlidir.

En yeni Sr döner abi̇di̇npaşa ankara menü almak için bu mükemmel bir kaynak çünkü ihtiyacınız olan her şeyi karşılıyoruz. Size fast food, ana yemeklerden tatlılara kadar her yemeği sunuyoruz.

Listelenen tüm ürünler güvenilir kaynaklarımız tarafından listelendiği için hiçbir şey için endişelenmenize gerek yok. Artık restorana gitmeden önce Sr döner abi̇di̇npaşa ankara menü web sitemiz üzerinden online olarak kolayca kontrol edebilirsiniz.

Bu portal, 2023 Sr döner abi̇di̇npaşa ankara menü aşağıda görebileceğiniz gibi, güncellemelerle birlikte tüm restoranların menüsündeki en son fiyatları sağlar.

Bu nedenle, herhangi bir restoranı ziyaret etmeden önce, web sitemiz üzerinden kolayca bir menüden yararlanabilirsiniz.Sorunsuz bir program için Sr döner abi̇di̇npaşa ankara menü bakmanızı ve resmi web sitesinden de teyit etmenizi öneririz.

SR DÖNER ABİDİNPAŞA MENÜ FİYATLARI 2023

Kişi Başı Ortalama Fiyat: 20 TL

Çalışma Saatleri: 11:00 - 23:00

Paket Servis Vardır.

SR Döner Abidinpaşa Adres ve İletişim

Aşık Veysel Mah. Tıp Fakültesi Cad. No: 96 / A Abidinpaşa Mamak / Ankara

Telefon Sipariş: 0312 365 04 24

SR Döner Abidinpaşa Yol Tarifi Al

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski