KÖZDE KAVURMA YEŞİLYURT MALATYA İFTAR MENÜSÜ

KÖZDE KAVURMA YEŞİLYURT MALATYA İFTAR MENÜSÜ

Közde kavurma yeşİlyurt malatya İftar menü 2023 mü arıyorsunuz? Menüdeki her şeyi kapsayan kapsamlı restoran menü fiyatlarımız var. Menü, özellikle 2023 Közde kavurma yeşİlyurt malatya İftar menü arayan arkadaşınız veya ailenizle bir restoranın yakınındaysanız çok önemlidir.

En yeni Közde kavurma yeşİlyurt malatya İftar menü almak için bu mükemmel bir kaynak çünkü ihtiyacınız olan her şeyi karşılıyoruz. Size fast food, ana yemeklerden tatlılara kadar her yemeği sunuyoruz.

Listelenen tüm ürünler güvenilir kaynaklarımız tarafından listelendiği için hiçbir şey için endişelenmenize gerek yok. Artık restorana gitmeden önce Közde kavurma yeşİlyurt malatya İftar menüü web sitemiz üzerinden online olarak kolayca kontrol edebilirsiniz.

Bu portal, 2023 Közde kavurma yeşİlyurt malatya İftar menü aşağıda görebileceğiniz gibi, güncellemelerle birlikte tüm restoranların menüsündeki en son fiyatları sağlar.

Bu nedenle, herhangi bir restoranı ziyaret etmeden önce, web sitemiz üzerinden kolayca bir menüden yararlanabilirsiniz.Sorunsuz bir program için Közde kavurma yeşİlyurt malatya İftar menü bakmanızı ve resmi web sitesinden de teyit etmenizi öneririz.

Közde Kavurma Malatya Ramazan 2023 İftar Menüsü ve Fiyatları

İftar Menüsü

ÇORBA

Mercimek Çorbası

KÖZLENMİŞ ÜRÜNLER

İKİ ÇEŞİT PİLAV

ÇİĞKÖFTE

KÖZDE KAVURMA

TATLI

AYRAN

ÇAY

Ramazan 2023 İftar Menü Fiyatı: 25 TL

Közde Kavurma Gündüzbey Malatya Adres ve İletişim

Gündüzbey Mah. İsmetpaşa Cad. No:77 Yeşilyurt Malatya

(Gever Mevki Yüzme Havuzu Karşısı)

Telefon Rezervasyon: 0533 703 68 30

Közde Kavurma Malatya Yol Tarifi Al

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski