KÖZ KANAT RESTAURANT KARTAL İSTANBUL İFTAR MENÜSÜ

KÖZ KANAT RESTAURANT KARTAL İSTANBUL İFTAR MENÜSÜ

Köz kanat restaurant kartal İstanbul İftar menü mü arıyorsunuz? Menüdeki her şeyi kapsayan kapsamlı restoran menü fiyatlarımız var. Menü, özellikle 2023 Köz kanat restaurant kartal İstanbul İftar menü arayan arkadaşınız veya ailenizle bir restoranın yakınındaysanız çok önemlidir.

En yeni Köz kanat restaurant kartal İstanbul İftar menü almak için bu mükemmel bir kaynak çünkü ihtiyacınız olan her şeyi karşılıyoruz. Size fast food, ana yemeklerden tatlılara kadar her yemeği sunuyoruz.

Listelenen tüm ürünler güvenilir kaynaklarımız tarafından listelendiği için hiçbir şey için endişelenmenize gerek yok. Artık restorana gitmeden önce Köz kanat restaurant kartal İstanbul İftar menü web sitemiz üzerinden online olarak kolayca kontrol edebilirsiniz.

Bu portal, 2023 Köz kanat restaurant kartal İstanbul İftar menü aşağıda görebileceğiniz gibi, güncellemelerle birlikte tüm restoranların menüsündeki en son fiyatları sağlar.

Bu nedenle, herhangi bir restoranı ziyaret etmeden önce, web sitemiz üzerinden kolayca bir menüden yararlanabilirsiniz.Sorunsuz bir program için Köz kanat restaurant kartal İstanbul İftar menü bakmanızı ve resmi web sitesinden de teyit etmenizi öneririz.

Ramazan 2018 İftar Menüsü Fiyat

İftar Menüsü Fiyatı:85 TL(Kişi Başı)

Köz Kanat Restaurant Kartal İstanbul Adres ve İletişim

Kordonboyu Mah. Tekel Cad. Sahil Yolu No:3 Kartal İstanbul

Telefon Rezervasyon: 0216 488 30 84  Restoranı Ara

Köz Kanat Restaurant Kartal İstanbul Yol Tarifi Al

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski