KASRI DÖNER SERDİVAN SAKARYA İFTAR MENÜSÜ

KASRI DÖNER SERDİVAN SAKARYA İFTAR MENÜSÜ

Kasri döner serdi̇van sakarya İftar menü 2023 mü arıyorsunuz? Menüdeki her şeyi kapsayan kapsamlı restoran menü fiyatlarımız var. Menü, özellikle 2023 Kasri döner serdi̇van sakarya İftar menü arayan arkadaşınız veya ailenizle bir restoranın yakınındaysanız çok önemlidir.

En yeni Kasri döner serdi̇van sakarya İftar menü almak için bu mükemmel bir kaynak çünkü ihtiyacınız olan her şeyi karşılıyoruz. Size fast food, ana yemeklerden tatlılara kadar her yemeği sunuyoruz.

Listelenen tüm ürünler güvenilir kaynaklarımız tarafından listelendiği için hiçbir şey için endişelenmenize gerek yok. Artık restorana gitmeden önce Kasri döner serdi̇van sakarya İftar menü web sitemiz üzerinden online olarak kolayca kontrol edebilirsiniz.

Bu portal, 2023 Kasri döner serdi̇van sakarya İftar menü aşağıda görebileceğiniz gibi, güncellemelerle birlikte tüm restoranların menüsündeki en son fiyatları sağlar.

Bu nedenle, herhangi bir restoranı ziyaret etmeden önce, web sitemiz üzerinden kolayca bir menüden yararlanabilirsiniz.Sorunsuz bir program için Kasri döner serdi̇van sakarya İftar menü bakmanızı ve resmi web sitesinden de teyit etmenizi öneririz.

Kasr-ı Döner Sakarya Ramazan 2023 İftar Menüsü ve Fiyatları

İftar Menüsü

İFTAR TABAĞI

İftariyelikler

SALATA

Çoban Salata

ÇORBA

Mercimek Çorbası

ARA SICAK

İçli Köfte

Kıymalı Pide

ZEYTİNYAĞLILAR

Taze Fasulye 

Yoğurtlu Semiz Otu

ANA YEMEK

Sade Döner

İskender

Islama Köfte

TATLI

Fırın Sütlaç

Ekmek Tatlısı

Sütlü Tel Kadayıf

İÇECEK

Meşrubatlar

Çay

Ramazan 2023 İftar Menü Fiyatı: -

Kasr-ı Döner Serdivan Sakarya Adres ve İletişim

Arabacıalanı Mah. Mehmet Akif Ersoy Cad. No:25/A Serdivan Sakarya

Telefon Rezervasyon: 0264 777 19 99

Kasr-ı Döner Sakarya Yol Tarifi Al

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski