KOMAGENE ÇİĞ KÖFTE ANAYURT KAYSERİ MENÜ FİYAT LİSTESİ

KOMAGENE ÇİĞ KÖFTE ANAYURT KAYSERİ MENÜ FİYAT LİSTESİ

Komagene çİğ köfte anayurt kayseri̇ menü 2023 mü arıyorsunuz? Menüdeki her şeyi kapsayan kapsamlı restoran menü fiyatlarımız var. Menü, özellikle 2023 Komagene çİğ köfte anayurt kayseri̇ menü arayan arkadaşınız veya ailenizle bir restoranın yakınındaysanız çok önemlidir.

En yeni Komagene çİğ köfte anayurt kayseri̇ menü almak için bu mükemmel bir kaynak çünkü ihtiyacınız olan her şeyi karşılıyoruz. Size fast food, ana yemeklerden tatlılara kadar her yemeği sunuyoruz.

Listelenen tüm ürünler güvenilir kaynaklarımız tarafından listelendiği için hiçbir şey için endişelenmenize gerek yok. Artık restorana gitmeden önce Komagene çİğ köfte anayurt kayseri̇ menü web sitemiz üzerinden online olarak kolayca kontrol edebilirsiniz.

Bu portal, 2023 Komagene çİğ köfte anayurt kayseri̇ menü aşağıda görebileceğiniz gibi, güncellemelerle birlikte tüm restoranların menüsündeki en son fiyatları sağlar.

Bu nedenle, herhangi bir restoranı ziyaret etmeden önce, web sitemiz üzerinden kolayca bir menüden yararlanabilirsiniz.Sorunsuz bir program için Komagene çİğ köfte anayurt kayseri̇ menü bakmanızı ve resmi web sitesinden de teyit etmenizi öneririz.

Kişi Başı Ortalama Fiyat: 14 TL

Paket Servis Vardır.

Çalışma Saatleri: 11:00 - 01:30

Komagene Çiğ Köfte Anayurt Kayseri Adres ve İletişim

Mevlana Mah. Cemilbaba Cad. No:3/B Talas / Kayseri

Telefon Sipariş : 0352 431 51 31

Telefon Sipariş: 0544 431 51 31

Komagene Çiğ Köfte Anayurt Yol Tarifi Al

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski