KÖFTECİ SOFU KONYA MENÜ FİYAT LİSTESİ

KÖFTECİ SOFU KONYA MENÜ FİYAT LİSTESİ

Köfteci̇ sofu konya menü 2023 mü arıyorsunuz? Menüdeki her şeyi kapsayan kapsamlı restoran menü fiyatlarımız var. Menü, özellikle 2023 Köfteci̇ sofu konya menü arayan arkadaşınız veya ailenizle bir restoranın yakınındaysanız çok önemlidir.

En yeni Köfteci̇ sofu konya menü almak için bu mükemmel bir kaynak çünkü ihtiyacınız olan her şeyi karşılıyoruz. Size fast food, ana yemeklerden tatlılara kadar her yemeği sunuyoruz.

Listelenen tüm ürünler güvenilir kaynaklarımız tarafından listelendiği için hiçbir şey için endişelenmenize gerek yok. Artık restorana gitmeden önce SKöfteci̇ sofu konya menü web sitemiz üzerinden online olarak kolayca kontrol edebilirsiniz.

Bu portal, 2023 Köfteci̇ sofu konya menüü aşağıda görebileceğiniz gibi, güncellemelerle birlikte tüm restoranların menüsündeki en son fiyatları sağlar.

Bu nedenle, herhangi bir restoranı ziyaret etmeden önce, web sitemiz üzerinden kolayca bir menüden yararlanabilirsiniz.Sorunsuz bir program için Köfteci̇ sofu konya menü bakmanızı ve resmi web sitesinden de teyit etmenizi öneririz.

Köfteci Sofu Konya Menü Fiyat Rezervasyon 2023

RAMAZAN 2023 İFTAR MENÜSÜ İÇİN TIKLAYINIZ.

MENU

Şiş Köfte 

Kuzu Şiş 

Karışık(Kuzu-Köfte) 

İkramlar; İçecekler, Mezeler Sınırsız

Kişi Başı Ortalama Fiyat: 70 TL

Pazar Günleri Kapalıdır.

Paket Servisi Yoktur.

Çalışma Saatleri: 11:00 - 20:30

Köfteci Sofu Selçuklu Konya Adres ve İletişim

Horozluhan Mah. Hizarcı Sok. No:133 Marangozlar Sitesi Selçuklu Konya

Telefon Sipariş:  0332 236 75 86

Telefon Rezervasyon:  0532 392 92 36

Köfteci Sofu Konya Yol Tarifi Al

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski