ŞAZELİ RESTORAN FLORYA İFTAR MENÜSÜ

ŞAZELİ RESTORAN FLORYA İFTAR MENÜSÜ

Şazeli̇ restoran florya İftar menü mü arıyorsunuz? Menüdeki her şeyi kapsayan kapsamlı restoran menü fiyatlarımız var. Menü, özellikle 2023 Şazeli̇ restoran florya İftar menü arayan arkadaşınız veya ailenizle bir restoranın yakınındaysanız çok önemlidir.

En yeni Şazeli̇ restoran florya İftar menü almak için bu mükemmel bir kaynak çünkü ihtiyacınız olan her şeyi karşılıyoruz. Size fast food, ana yemeklerden tatlılara kadar her yemeği sunuyoruz.

Listelenen tüm ürünler güvenilir kaynaklarımız tarafından listelendiği için hiçbir şey için endişelenmenize gerek yok. Artık restorana gitmeden önce Şazeli̇ restoran florya İftar menü web sitemiz üzerinden online olarak kolayca kontrol edebilirsiniz. 

Bu portal, 2023 Şazeli̇ restoran florya İftar menü aşağıda görebileceğiniz gibi, güncellemelerle birlikte tüm restoranların menüsündeki en son fiyatları sağlar.

Bu nedenle, herhangi bir restoranı ziyaret etmeden önce, web sitemiz üzerinden kolayca bir menüden yararlanabilirsiniz.Sorunsuz bir program için Şazeli̇ restoran florya İftar menü bakmanızı ve resmi web sitesinden de teyit etmenizi öneririz.

Şazeli Florya İstanbul Ramazan 2023  İftar Menüsü Fiyatı

Ramazan Menüsü

Ramazan 2023 İftar Menü ve Fiyatları: 425 (Kişi Başı)

Ramazan 2023 Sahur Menü ve Fiyatları

Şazeli Cafe Restoran Florya Adres ve İletişim

Şenlikköy Mah. Halkalı Cad. Florya Turistik Tesis Yanı No.10

Florya Bakırköy İstanbul

Telefon Rezervasyon: 0212 547 01 01 

Şazeli Restoran Florya Yol Tarifi Al

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski