ORA LAHMACUN NARLIDERE İZMİR MENÜ FİYAT LİSTESİ

ORA LAHMACUN NARLIDERE İZMİR MENÜ FİYAT LİSTESİ

Ora lahmacun narlidere İzmi̇r menü 2023 mü arıyorsunuz? Menüdeki her şeyi kapsayan kapsamlı restoran menü fiyatlarımız var. Menü, özellikle 2023 Ora lahmacun narlidere İzmi̇r menü arayan arkadaşınız veya ailenizle bir restoranın yakınındaysanız çok önemlidir.

En yeni Ora lahmacun narlidere İzmi̇r menü  almak için bu mükemmel bir kaynak çünkü ihtiyacınız olan her şeyi karşılıyoruz. Size fast food, ana yemeklerden tatlılara kadar her yemeği sunuyoruz.

Listelenen tüm ürünler güvenilir kaynaklarımız tarafından listelendiği için hiçbir şey için endişelenmenize gerek yok. Artık restorana gitmeden önce Ora lahmacun narlidere İzmi̇r menü web sitemiz üzerinden online olarak kolayca kontrol edebilirsiniz.

Bu portal, 2023 Ora lahmacun narlidere İzmi̇r menü aşağıda görebileceğiniz gibi, güncellemelerle birlikte tüm restoranların menüsündeki en son fiyatları sağlar.

Bu nedenle, herhangi bir restoranı ziyaret etmeden önce, web sitemiz üzerinden kolayca bir menüden yararlanabilirsiniz.Sorunsuz bir program için Ora lahmacun narlidere İzmi̇r menü bakmanızı ve resmi web sitesinden de teyit etmenizi öneririz.

Ora Lahmacun Narlıdere İzmir Menü Fiyat Listesi 2023

Kişi Başı Ortalama Fiyat: 50 TL

Paket Servis Vardır.

Çalışma Saatleri: 11:00 - 22:00

Önerilen Lezzetler: Ora Lahmacun, Mercimek Çorbası, Kıymalı Kaşarlı Pide, Kuşbaşılı Pide

Ora Lahmacun Narlıdere Adres ve İletişm

Mithatpaşa Caddesi No:89/A-B-C Narlıdere / İzmir

Telefon Sipariş: 0232 238 61 00 Restoranı Ara

Ora Narlıdere Yol Tarifi Al

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski