KÖFTECİ RAMİZ İFTAR MENÜLERİ FİYATLARI

KÖFTECİ RAMİZ İFTAR MENÜLERİ FİYATLARI

Köfteci̇ rami̇z İftar menü mü arıyorsunuz? Menüdeki her şeyi kapsayan kapsamlı restoran menü fiyatlarımız var. Menü, özellikle 2023 Köfteci̇ rami̇z İftar menü arayan arkadaşınız veya ailenizle bir restoranın yakınındaysanız çok önemlidir.

En yeni Köfteci̇ rami̇z İftar menü almak için bu mükemmel bir kaynak çünkü ihtiyacınız olan her şeyi karşılıyoruz. Size fast food, ana yemeklerden tatlılara kadar her yemeği sunuyoruz.

Listelenen tüm ürünler güvenilir kaynaklarımız tarafından listelendiği için hiçbir şey için endişelenmenize gerek yok. Artık restorana gitmeden önce Köfteci̇ rami̇z İftar menü web sitemiz üzerinden online olarak kolayca kontrol edebilirsiniz. 

Bu portal, 2023 Köfteci̇ rami̇z İftar menü aşağıda görebileceğiniz gibi, güncellemelerle birlikte tüm restoranların menüsündeki en son fiyatları sağlar.

Bu nedenle, herhangi bir restoranı ziyaret etmeden önce, web sitemiz üzerinden kolayca bir menüden yararlanabilirsiniz.Sorunsuz bir program için Köfteci̇ rami̇z İftar menü bakmanızı ve resmi web sitesinden de teyit etmenizi öneririz.

Köfteci Ramiz Ramazan 2023 İftar Menü ve Fiyatlar

İftar Menüsü İçeriği:

ÇORBA

Mercimek Çorbası

ANA YEMEK(Seçmeli-Menüye Göre)

Kasap Köfte(Mavi Menü)

Ramiz Köfte (Yeşil Menü)

Soslu Piliç(Beyaz Menü)

İÇECEK

Kola

TATLI

Kemalpaşa

Su

İftar Menü Fiyatı Kişi Başı Ortalama Fiyat: 37 TL-42 TL (Aralığında)

Not: İller ve Şubeler Arasında Fiyat Farklılıkları Bulunmaktadır.

Köfteci Ramiz Adres ve İletişm

Köfteci Ramiz Şubeleri ve Adres Bilgileri İçin Tıklayınız.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski