NUMNUM CAFE RESTAURANT TEPE PRİME MENÜ - FİYAT LİSTESİ

NUMNUM CAFE RESTAURANT TEPE PRİME MENÜ - FİYAT LİSTESİ

Numnum cafe restaurant tepe pri̇me menü 2023 mü arıyorsunuz? Menüdeki her şeyi kapsayan kapsamlı restoran menü fiyatlarımız var. Menü, özellikle 2023 Numnum cafe restaurant tepe pri̇me menü arayan arkadaşınız veya ailenizle bir restoranın yakınındaysanız çok önemlidir.

En yeni Numnum cafe restaurant tepe pri̇me menü almak için bu mükemmel bir kaynak çünkü ihtiyacınız olan her şeyi karşılıyoruz. Size fast food, ana yemeklerden tatlılara kadar her yemeği sunuyoruz.

Listelenen tüm ürünler güvenilir kaynaklarımız tarafından listelendiği için hiçbir şey için endişelenmenize gerek yok. Artık restorana gitmeden önce Numnum cafe restaurant tepe pri̇me menü web sitemiz üzerinden online olarak kolayca kontrol edebilirsiniz.

Bu portal, 2023 Numnum cafe restaurant tepe pri̇me menü aşağıda görebileceğiniz gibi, güncellemelerle birlikte tüm restoranların menüsündeki en son fiyatları sağlar.

Bu nedenle, herhangi bir restoranı ziyaret etmeden önce, web sitemiz üzerinden kolayca bir menüden yararlanabilirsiniz.Sorunsuz bir program için Numnum cafe restaurant tepe pri̇me menü bakmanızı ve resmi web sitesinden de teyit etmenizi öneririz.

Steakhouse Bonfile 47,50 TL

Izgara  Barbekü Sosis 31,50 TL

Izgara Köfte 31,50 TL

Acılı Lime Soslu Izgara Tavuk 33,50 TL 

Tavuk Pirzola 31,50 TL

Num Num Tepe Prime Adres ve İletişim

Mustafa Kemal Mah. Dumlupınar Bulvarı 3. Km No: 266 A-06 / A-09 Çankaya /Ankara

Telefon Sipariş: 0312 287 82 87

Num Num Tepe Prime Yol Tarifi Al

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski