LEZZET KUZU ÇEVİRME GAZİANTEP MENÜ FİYAT LİSTESİ

LEZZET KUZU ÇEVİRME GAZİANTEP MENÜ FİYAT LİSTESİ

Lezzet kuzu çevi̇rme gazi̇antep menü 2023 mü arıyorsunuz? Menüdeki her şeyi kapsayan kapsamlı restoran menü fiyatlarımız var. Menü, özellikle 2023 Lezzet kuzu çevi̇rme gazi̇antep menü arayan arkadaşınız veya ailenizle bir restoranın yakınındaysanız çok önemlidir.

En yeni Lezzet kuzu çevi̇rme gazi̇antep menü almak için bu mükemmel bir kaynak çünkü ihtiyacınız olan her şeyi karşılıyoruz. Size fast food, ana yemeklerden tatlılara kadar her yemeği sunuyoruz.

Listelenen tüm ürünler güvenilir kaynaklarımız tarafından listelendiği için hiçbir şey için endişelenmenize gerek yok. Artık restorana gitmeden önce Lezzet kuzu çevi̇rme gazi̇antep menü  web sitemiz üzerinden online olarak kolayca kontrol edebilirsiniz.

Bu portal, 2023 Lezzet kuzu çevi̇rme gazi̇antep menü aşağıda görebileceğiniz gibi, güncellemelerle birlikte tüm restoranların menüsündeki en son fiyatları sağlar.

Bu nedenle, herhangi bir restoranı ziyaret etmeden önce, web sitemiz üzerinden kolayca bir menüden yararlanabilirsiniz.Sorunsuz bir program için Lezzet kuzu çevi̇rme gazi̇antep menü bakmanızı ve resmi web sitesinden de teyit etmenizi öneririz.

Lezzet Kuzu Çevirme Gaziantep Menü ve Fiyatlar 2023

Kahvaltı 35 TL ( 18 çeşit )

(Eski Topaç + Eski Simit Aşı Dahil )

Kuzu Çevirme Porsiyon 40 TL

( Çorba + Pilav + Tatlı Dahil )

Kuzu Çevirme Kg Fiyatı 200 TL

Paket Servis Vardır.

Çalışma Saatleri: 09:00 - 23:00 ( Hafta İçi )

                               08:00 - 23:00 ( Hafta Sonu )

Lezzet Kuzu Çevirme Adres ve İletişim

Batıkent Mah. Kürşat Tüzmen Bulv. İbrahimli Şehitkamil Gaziantep

(Anneler Parkı Yanı)

Telefon Sipariş: 0555 022 27 47

Telefon Rezervasyon: 0342 322 27 47

Lezzet Kuzu Çevirme Batıkent Yol Tarifi Al 

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski