DAYI'NIN YERİ ADANALI ŞAHİN USTA ÖVEÇLER ANKARA MENÜ FİYAT LİSTESİ

DAYI'NIN YERİ ADANALI ŞAHİN USTA ÖVEÇLER ANKARA MENÜ FİYAT LİSTESİ

Dayi'nin yeri̇ adanali şahi̇n usta öveçler ankara menü 2023 mü arıyorsunuz? Menüdeki her şeyi kapsayan kapsamlı restoran menü fiyatlarımız var. Menü, özellikle 2023 Dayi'nin yeri̇ adanali şahi̇n usta öveçler ankara menü arayan arkadaşınız veya ailenizle bir restoranın yakınındaysanız çok önemlidir.

En yeni Dayi'nin yeri̇ adanali şahi̇n usta öveçler ankara menü almak için bu mükemmel bir kaynak çünkü ihtiyacınız olan her şeyi karşılıyoruz. Size fast food, ana yemeklerden tatlılara kadar her yemeği sunuyoruz.

Listelenen tüm ürünler güvenilir kaynaklarımız tarafından listelendiği için hiçbir şey için endişelenmenize gerek yok. Artık restorana gitmeden önce Dayi'nin yeri̇ adanali şahi̇n usta öveçler ankara menü web sitemiz üzerinden online olarak kolayca kontrol edebilirsiniz.

Bu portal, 2023 Dayi'nin yeri̇ adanali şahi̇n usta öveçler ankara menü aşağıda görebileceğiniz gibi, güncellemelerle birlikte tüm restoranların menüsündeki en son fiyatları sağlar.

Bu nedenle, herhangi bir restoranı ziyaret etmeden önce, web sitemiz üzerinden kolayca bir menüden yararlanabilirsiniz.Sorunsuz bir program için Dayi'nin yeri̇ adanali şahi̇n usta öveçler ankara menü bakmanızı ve resmi web sitesinden de teyit etmenizi öneririz.

Dayı'nın Yeri Adanalı Şahin Usta Öveçler Ankara Menü Fiyat ve Sipariş 2023

Menü

Adana Kebap 

Kuzu Kaburga 

Kuzu Şiş

Ciğer Şiş

İrmik Tatlısı 

Kişi Başı Ortalama Fiyat : 50 TL 

Paket Servisi Vardır.

Çalışma Saatleri: 12:00 - 22:00

Dayı'nın Yeri Adanalı Şahin Usta Öveçler Ankara Adres ve İletişim

Aşağı Öveçler Mah. 1333. Sok. No:8 Çankaya Ankara

Telefon Sipariş: 0312 463 06 82

Dayı'nın Yeri Adanalı Şahin Usta Öveçler Yol Tarifi Al

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski