CHİLAİ BEBEK BEŞİKTAŞ İSTANBUL İFTAR MENÜSÜ

CHİLAİ BEBEK BEŞİKTAŞ İSTANBUL İFTAR MENÜSÜ

Chi̇lai̇ bebek beşİktaş İstanbul İftar menüsü 2023 mü arıyorsunuz? Menüdeki her şeyi kapsayan kapsamlı restoran menü fiyatlarımız var. Menü, özellikle 2023 Chi̇lai̇ bebek beşİktaş İstanbul İftar menüsü arayan arkadaşınız veya ailenizle bir restoranın yakınındaysanız çok önemlidir.

En yeni Chi̇lai̇ bebek beşİktaş İstanbul İftar menüsü almak için bu mükemmel bir kaynak çünkü ihtiyacınız olan her şeyi karşılıyoruz. Size fast food, ana yemeklerden tatlılara kadar her yemeği sunuyoruz.

Listelenen tüm ürünler güvenilir kaynaklarımız tarafından listelendiği için hiçbir şey için endişelenmenize gerek yok. Artık restorana gitmeden önce Chi̇lai̇ bebek beşİktaş İstanbul İftar menüsü  web sitemiz üzerinden online olarak kolayca kontrol edebilirsiniz.

Bu portal, 2023 Chi̇lai̇ bebek beşİktaş İstanbul İftar menüsü aşağıda görebileceğiniz gibi, güncellemelerle birlikte tüm restoranların menüsündeki en son fiyatları sağlar.

Bu nedenle, herhangi bir restoranı ziyaret etmeden önce, web sitemiz üzerinden kolayca bir menüden yararlanabilirsiniz.Sorunsuz bir program için Chi̇lai̇ bebek beşİktaş İstanbul İftar menüsü bakmanızı ve resmi web sitesinden de teyit etmenizi öneririz.

Chilai Bebek Ramazan 2023 İftar Menüleri ve Fiyatları 

İftar Menüsü

İFTAR TABAĞI

Serpme İftariyelikler

BAŞLANGIÇ

Mercimek Çorbası

SALATA

Bahçe Salata

ARA SICAK

Dana Jamponlu Paçanga Böreği

ANA YEMEKLER

Hünkar Beğendi veya Tavuk Külbastı

TATLI

Triliçe

İÇECEK

Meşrubat Limitsiz

Ramazan 2023 İftar Menü Fiyatı: 125 TL

Chilai Restaurant Bebek İstanbul Adres ve İletişim

Bebek Mh. Cevdet Paşa Cd. Beşiktaş İstanbul

Telefon Rezervasyon: 0212 263 63 15

Telefon Rezervasyon: 0530 936 42 41

Telefon Rezervasyon: 0212 257 56 46

Chilai Restaurant Bebek İstanbul Yol Tarifi Al

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski