BALIKÇIKÖY FAHRİ ÇAYYOLU ANKARA MENÜ FİYAT LİSTESİ

BALIKÇIKÖY FAHRİ ÇAYYOLU ANKARA MENÜ FİYAT LİSTESİ

Balikçiköy fahri̇ çayyolu ankara menü 2023 mü arıyorsunuz? Menüdeki her şeyi kapsayan kapsamlı restoran menü fiyatlarımız var. Menü, özellikle 2023 Balikçiköy fahri̇ çayyolu ankara menü arayan arkadaşınız veya ailenizle bir restoranın yakınındaysanız çok önemlidir.

En yeni Balikçiköy fahri̇ çayyolu ankara menü almak için bu mükemmel bir kaynak çünkü ihtiyacınız olan her şeyi karşılıyoruz. Size fast food, ana yemeklerden tatlılara kadar her yemeği sunuyoruz.

Listelenen tüm ürünler güvenilir kaynaklarımız tarafından listelendiği için hiçbir şey için endişelenmenize gerek yok. Artık restorana gitmeden önce Balikçiköy fahri̇ çayyolu ankara menü web sitemiz üzerinden online olarak kolayca kontrol edebilirsiniz.

Bu portal, 2023 Balikçiköy fahri̇ çayyolu ankara menü aşağıda görebileceğiniz gibi, güncellemelerle birlikte tüm restoranların menüsündeki en son fiyatları sağlar.

Bu nedenle, herhangi bir restoranı ziyaret etmeden önce, web sitemiz üzerinden kolayca bir menüden yararlanabilirsiniz.Sorunsuz bir program için Balikçiköy fahri̇ çayyolu ankara menü bakmanızı ve resmi web sitesinden de teyit etmenizi öneririz.

Balıkçıköy Fahri Çayyolu Ankara Menü Fiyat ve Rezervasyon 2023

Menü

Kişi Başı Ortalama Fiyat : 35 TL (Alkolsüz)

Alkol Servisi Vardır.

Çalışma Saatleri: 11:00-02:00

Balıkçıköy Fahri Çayyolu Ankara Adres ve İletişim

Ahmet Taner Kışlalı Mah. 2853. Cad. No: 24  Çayyolu Çankaya Ankara

Telefon: 0312 240 15 67

Balıkçıköy Fahri Çayyolu Yol Tarifi Al

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski