ÜMİT DÖNER EMEK GAZİANTEP İFTAR MENÜSÜ

ÜMİT DÖNER EMEK GAZİANTEP İFTAR MENÜSÜ

Ümi̇t döner emek gazi̇antep İftar menü 2023 mü arıyorsunuz? Menüdeki her şeyi kapsayan kapsamlı restoran menü fiyatlarımız var. Menü, özellikle 2023 Ümi̇t döner emek gazi̇antep İftar menü arayan arkadaşınız veya ailenizle bir restoranın yakınındaysanız çok önemlidir.

En yeni Ümi̇t döner emek gazi̇antep İftar menü almak için bu mükemmel bir kaynak çünkü ihtiyacınız olan her şeyi karşılıyoruz. Size fast food, ana yemeklerden tatlılara kadar her yemeği sunuyoruz.

Listelenen tüm ürünler güvenilir kaynaklarımız tarafından listelendiği için hiçbir şey için endişelenmenize gerek yok. Artık restorana gitmeden önce Ümi̇t döner emek gazi̇antep İftar menü  web sitemiz üzerinden online olarak kolayca kontrol edebilirsiniz.

Bu portal, 2023 Ümi̇t döner emek gazi̇antep İftar menü aşağıda görebileceğiniz gibi, güncellemelerle birlikte tüm restoranların menüsündeki en son fiyatları sağlar.

Bu nedenle, herhangi bir restoranı ziyaret etmeden önce, web sitemiz üzerinden kolayca bir menüden yararlanabilirsiniz.Sorunsuz bir program için Ümi̇t döner emek gazi̇antep İftar menü bakmanızı ve resmi web sitesinden de teyit etmenizi öneririz.

Ümit Döner Emek Şubesi Şehitkamil Ramazan 2023 İftar Menüleri ve Fiyatları

İftar Menüsü

BAŞLANGIÇ

Süzme Mercimek Çorbası

MASAYA SERPMELER

İftariyelikler

Söğüş

Abagannuş 

Ramazan Simidi

ARA SICAK

Sigara Böreği

İçli Köfte

Zeytintağlı Sarma

Tavuklu İç Pilav

ANA YEMEK(İsteğe Göre)

Sade Döner

Pilavüstü Döner

İskender

TATLI

Kaymaklı Ekmek Kadayıfı

İÇECEK

Meşrubat

Meyan Şerbeti

Çay

Su

Ramazan 2023 İftar Menü Fiyatı: 59 TL

Ümit Döner Emek Şehitkamil Gaziantep Adres ve İletişim

Fatih Mah. 14 Nolu Cad. Şehitkamil Gaziantep

Telefon Rezervasyon: 0342 322 52 22

Ümit Döner Emek Şubesi Yol Tarifi Al

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski