ORA LAHMACUN ATAKENT KARŞIYAKA MENÜ FİYAT LİSTESİ

ORA LAHMACUN ATAKENT KARŞIYAKA MENÜ FİYAT LİSTESİ

Ora lahmacun atakent karşiyaka menü 2023 mü arıyorsunuz? Menüdeki her şeyi kapsayan kapsamlı restoran menü fiyatlarımız var. Menü, özellikle 2023 Ora lahmacun atakent karşiyaka menü arayan arkadaşınız veya ailenizle bir restoranın yakınındaysanız çok önemlidir.

En yeni Ora lahmacun atakent karşiyaka menü almak için bu mükemmel bir kaynak çünkü ihtiyacınız olan her şeyi karşılıyoruz. Size fast food, ana yemeklerden tatlılara kadar her yemeği sunuyoruz.

Listelenen tüm ürünler güvenilir kaynaklarımız tarafından listelendiği için hiçbir şey için endişelenmenize gerek yok. Artık restorana gitmeden önce Ora lahmacun atakent karşiyaka menü  web sitemiz üzerinden online olarak kolayca kontrol edebilirsiniz.

Bu portal, 2023 Ora lahmacun atakent karşiyaka menü aşağıda görebileceğiniz gibi, güncellemelerle birlikte tüm restoranların menüsündeki en son fiyatları sağlar.

Bu nedenle, herhangi bir restoranı ziyaret etmeden önce, web sitemiz üzerinden kolayca bir menüden yararlanabilirsiniz.Sorunsuz bir program için Ora lahmacun atakent karşiyaka menü bakmanızı ve resmi web sitesinden de teyit etmenizi öneririz.

Ora Lahmacun Atakent Karşıyaka İzmir Menü Fiyat Listesi 2023

Menü Fiyat Listesi İçin Tıklayınız.

Kişi Başı Ortalama Fiyat: 50 TL

Paket Servis Vardır.

Çalışma Saatleri: 10:00 - 23:00

Önerilen Lezzetler: Ora Lahmacun, Mercimek Çorbası, Kıymalı Kaşarlı Pide, Kuşbaşılı Pide

Ora Lahmacun Atakent Şubesi Adres ve İletişim

436/1 Sokak No:65 Atakent / KARŞIYAKA / İZMİR

Telefon Paket Servis:  0232 336 06 07

Ora Lahmacun Atakent Yol Tarifi Al

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski