KONYALI AHMET USTA BUCA İZMİR MENÜ LİSTESİ(KAPANDI)

KONYALI AHMET USTA BUCA İZMİR MENÜ LİSTESİ(KAPANDI)

Konyali ahmet usta buca İzmi̇r menü 2023 mü arıyorsunuz? Menüdeki her şeyi kapsayan kapsamlı restoran menü fiyatlarımız var. Menü, özellikle 2023 Konyali ahmet usta buca İzmi̇r menü arayan arkadaşınız veya ailenizle bir restoranın yakınındaysanız çok önemlidir.

En yeni Konyali ahmet usta buca İzmi̇r menü almak için bu mükemmel bir kaynak çünkü ihtiyacınız olan her şeyi karşılıyoruz. Size fast food, ana yemeklerden tatlılara kadar her yemeği sunuyoruz.

Listelenen tüm ürünler güvenilir kaynaklarımız tarafından listelendiği için hiçbir şey için endişelenmenize gerek yok. Artık restorana gitmeden önce Konyali ahmet usta buca İzmi̇r menü web sitemiz üzerinden online olarak kolayca kontrol edebilirsiniz.

Bu portal, 2023 Konyali ahmet usta buca İzmi̇r menü aşağıda görebileceğiniz gibi, güncellemelerle birlikte tüm restoranların menüsündeki en son fiyatları sağlar.

Bu nedenle, herhangi bir restoranı ziyaret etmeden önce, web sitemiz üzerinden kolayca bir menüden yararlanabilirsiniz.Sorunsuz bir program için Konyali ahmet usta buca İzmi̇r menü bakmanızı ve resmi web sitesinden de teyit etmenizi öneririz.

Kişi Başı Ortalama Fiyat: 30 TL

Paket Servis Vardır.

Çalışma Saatleri: 06:00 - 05:00

Buca'da Bulunan Konyalı Ahmet Usta Markasının Franchise'ı Olan Lokantanın Önünde Kollluk Güçleri İle Yaşanan Tatsız Olaylar Sebebiyle 

Konyalı Ahmet Usta Markası Tek Taraflı Olarak Sözleşmeyi Fesh Etti.

Konyalı Ahmet Usta Buca Adres ve İletişim 2023

Menderes Caddesi No: 56  Buca /  İzmir

Telefon Sipariş: (0232) 426 65 66

Konyalı Ahmet Usta Buca Yol Tarifi Al

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski