EFTALYA BALIK RESTAURANT ARNAVUTKÖY İSTANBUL

EFTALYA BALIK RESTAURANT ARNAVUTKÖY İSTANBUL

Eftalya balik restaurant 2023 mü arıyorsunuz? Menüdeki her şeyi kapsayan kapsamlı restoran menü fiyatlarımız var. Menü, özellikle 2023 Eftalya balik restaurant arayan arkadaşınız veya ailenizle bir restoranın yakınındaysanız çok önemlidir.

En yeni Eftalya balik restaurant almak için bu mükemmel bir kaynak çünkü ihtiyacınız olan her şeyi karşılıyoruz. Size fast food, ana yemeklerden tatlılara kadar her yemeği sunuyoruz.

Listelenen tüm ürünler güvenilir kaynaklarımız tarafından listelendiği için hiçbir şey için endişelenmenize gerek yok. Artık restorana gitmeden önce Eftalya balik restaurant web sitemiz üzerinden online olarak kolayca kontrol edebilirsiniz.

Bu portal, 2023 Eftalya balik restaurant aşağıda görebileceğiniz gibi, güncellemelerle birlikte tüm restoranların menüsündeki en son fiyatları sağlar.

Bu nedenle, herhangi bir restoranı ziyaret etmeden önce, web sitemiz üzerinden kolayca bir menüden yararlanabilirsiniz.Sorunsuz bir program için Eftalya balik restaurant bakmanızı ve resmi web sitesinden de teyit etmenizi öneririz.

MENU

Kişi Başı Ortalama Fiyat: 120 TL ( Alkolsüz )

Çalışma Saatleri: 12:00 - 02:00

Paket Servis Yoktur.

Alkol / İçki Vardır.

Eftalya Balık Restoran Adres ve İletişim

Arnavutköy Mah. 1. Cad No:32 Arnavutköy / Beşiktaş İstanbul

Telefon Rezervasyon: 0212 287 25 20  

Telefon Rezervasyon: 0212 287 21 40

Eftelya Balık Arnavutköy Yol Tarifi Al

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski