ÖZLEM DÖNER BALGAT ANKARA MENÜ LİSTESİ

ÖZLEM DÖNER BALGAT ANKARA MENÜ LİSTESİ

Özlem döner balgat ankara menü 2023 mü arıyorsunuz? Menüdeki her şeyi kapsayan kapsamlı restoran menü fiyatlarımız var. Menü, özellikle 2023 Özlem döner balgat ankara menü arayan arkadaşınız veya ailenizle bir restoranın yakınındaysanız çok önemlidir.

En yeni Özlem döner balgat ankara menü almak için bu mükemmel bir kaynak çünkü ihtiyacınız olan her şeyi karşılıyoruz. Size fast food, ana yemeklerden tatlılara kadar her yemeği sunuyoruz.

Listelenen tüm ürünler güvenilir kaynaklarımız tarafından listelendiği için hiçbir şey için endişelenmenize gerek yok. Artık restorana gitmeden önce Özlem döner balgat ankara menü web sitemiz üzerinden online olarak kolayca kontrol edebilirsiniz.

Bu portal, 2023 Özlem döner balgat ankara menü aşağıda görebileceğiniz gibi, güncellemelerle birlikte tüm restoranların menüsündeki en son fiyatları sağlar.

Bu nedenle, herhangi bir restoranı ziyaret etmeden önce, web sitemiz üzerinden kolayca bir menüden yararlanabilirsiniz.Sorunsuz bir program için Özlem döner balgat ankara menü bakmanızı ve resmi web sitesinden de teyit etmenizi öneririz.

MENU

Servis Döner

Dürüm Döner

Pilav Üstü Döner

Ekmek Arası

İskender Döner

Beyti Döner

Kapalı Döner Pide


Kıymalı Pide

Kaşarlı Pide

Kuşbaşılı Pide

Kuşbaşılı Kaşarlı Pide

Karışık Pide

Kiremitte Kuşbaşı

Lahmacun


Kelle Paça

Mercimek

Fıstıklı Cevizli Kadayıf

Kişi Başı Ortalama Fiyat: 20 TL

Çalışma Saatleri: 08:00 - 22:00

Paket Servis Vardır.

Özlem Döner Balgat Adres ve İletişim

Cevizlidere Mah. Ceyhun Atuf Kansu Cad. No: 130/21 Balgat ANKARA

Telefon Sipariş : 0312 473 51 36

Telefon Rezervasyon: 0312 473 51 46

Özlem Döner Balgat Yol Tarifi Al

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski