LİVA PASTANESİ AYRANCI ÇANKAYA ANKARA

LİVA PASTANESİ AYRANCI ÇANKAYA ANKARA

Li̇va pastanesi̇ ayranci çankaya ankara 2023 mü arıyorsunuz? Menüdeki her şeyi kapsayan kapsamlı restoran menü fiyatlarımız var. Menü, özellikle 2023 Li̇va pastanesi̇ ayranci çankaya ankara arayan arkadaşınız veya ailenizle bir restoranın yakınındaysanız çok önemlidir.

En yeni Li̇va pastanesi̇ ayranci çankaya ankara almak için bu mükemmel bir kaynak çünkü ihtiyacınız olan her şeyi karşılıyoruz. Size fast food, ana yemeklerden tatlılara kadar her yemeği sunuyoruz.

Listelenen tüm ürünler güvenilir kaynaklarımız tarafından listelendiği için hiçbir şey için endişelenmenize gerek yok. Artık restorana gitmeden önce Li̇va pastanesi̇ ayranci çankaya ankara web sitemiz üzerinden online olarak kolayca kontrol edebilirsiniz.

Bu portal, 2023 Li̇va pastanesi̇ ayranci çankaya ankara aşağıda görebileceğiniz gibi, güncellemelerle birlikte tüm restoranların menüsündeki en son fiyatları sağlar.

Bu nedenle, herhangi bir restoranı ziyaret etmeden önce, web sitemiz üzerinden kolayca bir menüden yararlanabilirsiniz.Sorunsuz bir program için Li̇va pastanesi̇ ayranci çankaya ankara bakmanızı ve resmi web sitesinden de teyit etmenizi öneririz.

MENU

Kişi Başı Ortalama Fiyat: 25 TL

Çalışma Saatleri: 07:00 - 23:30

Paket Servis Vardır.

Liva Pastanesi Ayrancı Adres ve İletişim

Remzi Oğuz Arık Mah. Güvenlik Cad. No: 53 Çankaya Ankara

Telefon Sipariş: 0312 426 81 31

Telefon Rezervasyon: 0506 649 08 50

Liva Pastanesi Ayrancı Yol Tarifi Al

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski