SULTAN LAHMACUN SİVAS CADDESİ KAYSERİ MENÜ FİYAT LİSTESİ

SULTAN LAHMACUN SİVAS CADDESİ KAYSERİ MENÜ FİYAT LİSTESİ

Sultan lahmacun si̇vas caddesi̇ kayseri̇ menü fi̇yat li̇stesi̇ 2023 mü arıyorsunuz? Menüdeki her şeyi kapsayan kapsamlı restoran menü fiyatlarımız var. Menü, özellikle 2023 Sultan lahmacun si̇vas caddesi̇ kayseri̇ menü fi̇yat li̇stesi̇ arayan arkadaşınız veya ailenizle bir restoranın yakınındaysanız çok önemlidir.

En yeni Sultan lahmacun si̇vas caddesi̇ kayseri̇ menü fi̇yat li̇stesi̇ almak için bu mükemmel bir kaynak çünkü ihtiyacınız olan her şeyi karşılıyoruz. Size fast food, ana yemeklerden tatlılara kadar her yemeği sunuyoruz.

Listelenen tüm ürünler güvenilir kaynaklarımız tarafından listelendiği için hiçbir şey için endişelenmenize gerek yok. Artık restorana gitmeden önce Sultan lahmacun si̇vas caddesi̇ kayseri̇ menü fi̇yat li̇stesi̇ web sitemiz üzerinden online olarak kolayca kontrol edebilirsiniz.

Bu portal, 2023 Sultan lahmacun si̇vas caddesi̇ kayseri̇ menü fi̇yat li̇stesi̇ aşağıda görebileceğiniz gibi, güncellemelerle birlikte tüm restoranların menüsündeki en son fiyatları sağlar.

Bu nedenle, herhangi bir restoranı ziyaret etmeden önce, web sitemiz üzerinden kolayca bir menüden yararlanabilirsiniz.Sorunsuz bir program için Sultan lahmacun si̇vas caddesi̇ kayseri̇ menü fi̇yat li̇stesi̇ bakmanızı ve resmi web sitesinden de teyit etmenizi öneririz.

Sultan Lahmacun KayserinMenü Fiyat Sipariş 2023

MENÜ

Lahmacun 13 TL

Soğan Söğüş 3 TL

Domates Söğüş 3 TL

Karışık Söğüş 4 TL 

Trileçe 15 TL

Künefe 20 TL

Kola 8 TL

Büyük Ayran 6 TL

Küçük Ayran 5 TL

Şalgam 6 TL

Soda Çeşitleri 5 TL

Su 0,5 Lt 2,5 TL

Su 1,5 Lt 6 TL

Kola 1,5 Lt 20 TL

Ayran Lt 15 TL

Kişi Başı Ortalama Fiyat: 32 TL

Sultan Lahmacun Sivas Cad Adres ve İletişim

Sivas Bulvarı  No:109/A Melikgazi / Kayseri

Telefon Sipariş: 0352 223 83 66

Sultan Lahmacun Sivas Cad. Yol Tarifi Al

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski