SULTAN LAHMACUN MEYDAN KAYSERİ MENÜ FİYAT LİSTESİ

SULTAN LAHMACUN MEYDAN KAYSERİ MENÜ FİYAT LİSTESİ

Sultan lahmacun meydan kayseri̇ menü 2023 mü arıyorsunuz? Menüdeki her şeyi kapsayan kapsamlı restoran menü fiyatlarımız var. Menü, özellikle 2023 Sultan lahmacun meydan kayseri̇ menü arayan arkadaşınız veya ailenizle bir restoranın yakınındaysanız çok önemlidir.

En yeni Sultan lahmacun meydan kayseri̇ menü almak için bu mükemmel bir kaynak çünkü ihtiyacınız olan her şeyi karşılıyoruz. Size fast food, ana yemeklerden tatlılara kadar her yemeği sunuyoruz.

Listelenen tüm ürünler güvenilir kaynaklarımız tarafından listelendiği için hiçbir şey için endişelenmenize gerek yok. Artık restorana gitmeden önce Sultan lahmacun meydan kayseri̇ menü web sitemiz üzerinden online olarak kolayca kontrol edebilirsiniz.

Bu portal, 2023 Sultan lahmacun meydan kayseri̇ menü aşağıda görebileceğiniz gibi, güncellemelerle birlikte tüm restoranların menüsündeki en son fiyatları sağlar.

Bu nedenle, herhangi bir restoranı ziyaret etmeden önce, web sitemiz üzerinden kolayca bir menüden yararlanabilirsiniz.Sorunsuz bir program için Sultan lahmacun meydan kayseri̇ menü bakmanızı ve resmi web sitesinden de teyit etmenizi öneririz.

Sultan Lahmacun Kayseri Menü Fiyat Sipariş 2023 

MENÜ

Lahmacun 13 TL

Soğan Söğüş 3 TL

Domates Söğüş 3 TL

Karışık Söğüş 4 TL 

Trileçe 15 TL

Künefe 20 TL

Kola 8 TL

Büyük Ayran 6 TL

Küçük Ayran 5 TL

Şalgam 6 TL

Soda Çeşitleri 5 TL

Su 0,5 Lt 2,5 TL

Su 1,5 Lt 6 TL

Kola 1,5 Lt 20 TL

Ayran Lt 15 TL

Kişi Başı Ortalama Fiyat: 32 TL

Sultan Lahmacun Adres ve İletişim

Serçeönü Mah. Meydan Kocasinan / Kayseri 

Telefon Sipariş: 0352 222 21 87

Sultan Lahmacun Kayseri Yol Tarifi Al

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski