MEŞHUR ASPAVA BALGAT MENÜ - FİYAT LİSTESİ

MEŞHUR ASPAVA BALGAT MENÜ - FİYAT LİSTESİ

Meşhur aspava balgat menü 2023 mü arıyorsunuz? Menüdeki her şeyi kapsayan kapsamlı restoran menü fiyatlarımız var. Menü, özellikle 2023 Meşhur aspava balgat menü arayan arkadaşınız veya ailenizle bir restoranın yakınındaysanız çok önemlidir.

En yeni Meşhur aspava balgat menü almak için bu mükemmel bir kaynak çünkü ihtiyacınız olan her şeyi karşılıyoruz. Size fast food, ana yemeklerden tatlılara kadar her yemeği sunuyoruz.

Listelenen tüm ürünler güvenilir kaynaklarımız tarafından listelendiği için hiçbir şey için endişelenmenize gerek yok. Artık restorana gitmeden önce Meşhur aspava balgat menü web sitemiz üzerinden online olarak kolayca kontrol edebilirsiniz.

Bu portal, 2023 Meşhur aspava balgat menü aşağıda görebileceğiniz gibi, güncellemelerle birlikte tüm restoranların menüsündeki en son fiyatları sağlar.

Bu nedenle, herhangi bir restoranı ziyaret etmeden önce, web sitemiz üzerinden kolayca bir menüden yararlanabilirsiniz.Sorunsuz bir program için Meşhur aspava balgat menü bakmanızı ve resmi web sitesinden de teyit etmenizi öneririz.

Dürüm Çeşitleri 16 tl

Döner Çeşitleri 17 – 18 tl

Kebap Çeşitleri 16 – 22 tl

Karışık Kebap 30 tl

Kiremitler 17 – 22 tl

Salatalar 5 – 8 tl

Kişi Başı Ortalama Fiyat: 23 tl

Meşhur Aspava Balgat Adres ve İletişim 2023

Ceyhun Atıf Kansu Cd. No:53 Balgat Çankaya ANKARA

Telefon: Sipariş: 0312 285 90 00

Meşhur Aspava Balgat Yol Tarifi Al

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski