DOMİNOS PİZZA ALPASLAN KAYSERİ MENÜ FİYAT LİSTESİ

DOMİNOS PİZZA ALPASLAN KAYSERİ MENÜ FİYAT LİSTESİ

Domi̇nos pi̇zza alpaslan kayseri̇ menü 2022 mü arıyorsunuz? Menüdeki her şeyi kapsayan kapsamlı restoran menü fiyatlarımız var. Menü, özellikle 2022 Domi̇nos pi̇zza alpaslan kayseri̇ menü arayan arkadaşınız veya ailenizle bir restoranın yakınındaysanız çok önemlidir.

En yeni Domi̇nos pi̇zza alpaslan kayseri̇ menü  almak için bu mükemmel bir kaynak çünkü ihtiyacınız olan her şeyi karşılıyoruz. Size fast food, ana yemeklerden tatlılara kadar her yemeği sunuyoruz.

Listelenen tüm ürünler güvenilir kaynaklarımız tarafından listelendiği için hiçbir şey için endişelenmenize gerek yok. Artık restorana gitmeden önce Domi̇nos pi̇zza alpaslan kayseri̇ menü web sitemiz üzerinden online olarak kolayca kontrol edebilirsiniz.

Bu portal, 2022 Domi̇nos pi̇zza alpaslan kayseri̇ menü aşağıda görebileceğiniz gibi, güncellemelerle birlikte tüm restoranların menüsündeki en son fiyatları sağlar.

Bu nedenle, herhangi bir restoranı ziyaret etmeden önce, web sitemiz üzerinden kolayca bir menüden yararlanabilirsiniz.Sorunsuz bir program için Domi̇nos pi̇zza alpaslan kayseri̇ menü bakmanızı ve resmi web sitesinden de teyit etmenizi öneririz.

Dominos Pizza Alpaslan Kayseri Menü Fiyat Listesi 2022

Kişi Başı Ortalama Fiyat: 45 TL

Paket Servis Vardır.

Çalışma Saatleri: 10:00 - 02:00

Dominos Pizza Alpaslan Kayseri Adres ve İletişim

Kılıç Arslan Mah. Sivas Bulvarı Mimoza Apt. No:40 E Melikgazi Kayseri

Telefon: 0352 233 38 38 Restoranı Ara

İletişim: 444 33 22  Restoranı Ara 

Dominos Pizza Online Sipariş İçin Tıklayınız.

Dominos Pizza Alpaslan Kayseri Yol Tarifi Al

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski