BURGER KING SİNCAN ANKARA

BURGER KING SİNCAN ANKARA

Burger king si̇ncan ankara mü arıyorsunuz? Menüdeki her şeyi kapsayan kapsamlı restoran menü fiyatlarımız var. Menü, özellikle 2022 Burger king si̇ncan ankara arayan arkadaşınız veya ailenizle bir restoranın yakınındaysanız çok önemlidir.

En yeni Burger king si̇ncan ankara almak için bu mükemmel bir kaynak çünkü ihtiyacınız olan her şeyi karşılıyoruz. Size fast food, ana yemeklerden tatlılara kadar her yemeği sunuyoruz.

Listelenen tüm ürünler güvenilir kaynaklarımız tarafından listelendiği için hiçbir şey için endişelenmenize gerek yok. Artık restorana gitmeden önce Burger king si̇ncan ankara web sitemiz üzerinden online olarak kolayca kontrol edebilirsiniz. 

Bu portal, 2022 Burger king si̇ncan ankara aşağıda görebileceğiniz gibi, güncellemelerle birlikte tüm restoranların menüsündeki en son fiyatları sağlar.

Bu nedenle, herhangi bir restoranı ziyaret etmeden önce, web sitemiz üzerinden kolayca bir menüden yararlanabilirsiniz.Sorunsuz bir program için Burger king si̇ncan ankara bakmanızı ve resmi web sitesinden de teyit etmenizi öneririz.

Burger King Sincan Ankara Menü Fiyat Listesi 2022

Kişi Başı Ortalama Fiyat: 30 TL

Çalışma Saatleri: 10:00 - 22:00

Paket Servis Vardır.

Burger King Sincan Ankara Adres ve İletişim

Atatürk Mah. Meltem Sok. No:34/2 Sincan/Ankara 

Telefon Sipariş: 444 54 6

Online Sipariş ve Kampanyalar İçin;

www.burgerking.com.tr  

www.tiklagelsin.com/burger-king

Burger King Sincan Ankara Yol Tarifi Al 

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski