KÖFTECİ YUSUF MUDANYA YOLU BURSA MENÜ FİYAT LİSTESİ

KÖFTECİ YUSUF MUDANYA YOLU BURSA MENÜ FİYAT LİSTESİ

Köfteci̇ yusuf mudanya yolu bursa menü 2022 mü arıyorsunuz? Menüdeki her şeyi kapsayan kapsamlı restoran menü fiyatlarımız var. Menü, özellikle 2022 Köfteci̇ yusuf mudanya yolu bursa menü arayan arkadaşınız veya ailenizle bir restoranın yakınındaysanız çok önemlidir.

En yeni Köfteci̇ yusuf mudanya yolu bursa menü almak için bu mükemmel bir kaynak çünkü ihtiyacınız olan her şeyi karşılıyoruz. Size fast food, ana yemeklerden tatlılara kadar her yemeği sunuyoruz.

Listelenen tüm ürünler güvenilir kaynaklarımız tarafından listelendiği için hiçbir şey için endişelenmenize gerek yok. Artık restorana gitmeden önce Köfteci̇ yusuf mudanya yolu bursa menü web sitemiz üzerinden online olarak kolayca kontrol edebilirsiniz.

Bu portal, 2022 Köfteci̇ yusuf mudanya yolu bursa menü aşağıda görebileceğiniz gibi, güncellemelerle birlikte tüm restoranların menüsündeki en son fiyatları sağlar.

Bu nedenle, herhangi bir restoranı ziyaret etmeden önce, web sitemiz üzerinden kolayca bir menüden yararlanabilirsiniz.Sorunsuz bir program için Köfteci̇ yusuf mudanya yolu bursa menü bakmanızı ve resmi web sitesinden de teyit etmenizi öneririz.

KÖFTECİ YUSUF  MUDANYA YOLU BURSA MENÜ FİYATLARI 2022

Kişi Başı Ortalama Fiyat: 50 TL

Çalışma Saatleri: 08:00 - 00:00

Paket Servis Vardır.

Köfteci Yusuf Mudanya Yolu BURSA Adres ve İletişim

Yeni Karaman Mah. Sanayi Cad. No: 58/A  Osmangazi Bursa

(Karaman Metro İstasyonu Karşısı )

Telefon Sipariş: 444 61 62

Köfteci Yusuf Mudanya Yolu Yol Tarifi Al

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski