KÖFTECİ YUSUF KAMPÜS TEPEBAŞI ESKİŞEHİR MENÜ FİYAT LİSTESİ

KÖFTECİ YUSUF KAMPÜS TEPEBAŞI ESKİŞEHİR MENÜ FİYAT LİSTESİ

Köfteci̇ yusuf kampüs tepebaşI eski̇şehi̇r menü 2022 mü arıyorsunuz? Menüdeki her şeyi kapsayan kapsamlı restoran menü fiyatlarımız var. Menü, özellikle 2022 Köfteci̇ yusuf kampüs tepebaşI eski̇şehi̇r menü arayan arkadaşınız veya ailenizle bir restoranın yakınındaysanız çok önemlidir.

En yeni Köfteci̇ yusuf kampüs tepebaşI eski̇şehi̇r menü almak için bu mükemmel bir kaynak çünkü ihtiyacınız olan her şeyi karşılıyoruz. Size fast food, ana yemeklerden tatlılara kadar her yemeği sunuyoruz.

Listelenen tüm ürünler güvenilir kaynaklarımız tarafından listelendiği için hiçbir şey için endişelenmenize gerek yok. Artık restorana gitmeden önce Köfteci̇ yusuf kampüs tepebaşI eski̇şehi̇r menü web sitemiz üzerinden online olarak kolayca kontrol edebilirsiniz.

Bu portal, 2022 Köfteci̇ yusuf kampüs tepebaşI eski̇şehi̇r menü aşağıda görebileceğiniz gibi, güncellemelerle birlikte tüm restoranların menüsündeki en son fiyatları sağlar.

Bu nedenle, herhangi bir restoranı ziyaret etmeden önce, web sitemiz üzerinden kolayca bir menüden yararlanabilirsiniz.Sorunsuz bir program için Köfteci̇ yusuf kampüs tepebaşI eski̇şehi̇r menü bakmanızı ve resmi web sitesinden de teyit etmenizi öneririz.

KÖFTECİ YUSUF  KAMPÜS TEPEBAŞI ESKİŞEHİR MENÜ FİYATLARI 2022

Menu Fiyat Listesi ve Sipariş

Kişi Başı Ortalama Fiyat: 50 TL

Çalışma Saatleri: 08:00 - 02:00

Paket Servis Vardır.

Köfteci Yusuf  Kampüs Eskişehir Adres ve İletişim

Yenibağlar Mah. Üniversite Caddesi No: 120 Tepebaşı Eskişehir

Telefon Sipariş: 444 61 62

Köfteci Yusuf Tepebaşı Eskişehir Yol Tarifi Al

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski