BİG CHEFS KAYSERİ İFTAR MENÜLERİ

BİG CHEFS KAYSERİ İFTAR MENÜLERİ

Bi̇g chefs kayseri̇ İftar menü 2022 mü arıyorsunuz? Menüdeki her şeyi kapsayan kapsamlı restoran menü fiyatlarımız var. Menü, özellikle 2022 Bi̇g chefs kayseri̇ İftar menü arayan arkadaşınız veya ailenizle bir restoranın yakınındaysanız çok önemlidir.

En yeni Bi̇g chefs kayseri̇ İftar menü almak için bu mükemmel bir kaynak çünkü ihtiyacınız olan her şeyi karşılıyoruz. Size fast food, ana yemeklerden tatlılara kadar her yemeği sunuyoruz.

Listelenen tüm ürünler güvenilir kaynaklarımız tarafından listelendiği için hiçbir şey için endişelenmenize gerek yok. Artık restorana gitmeden önce Bi̇g chefs kayseri̇ İftar menü web sitemiz üzerinden online olarak kolayca kontrol edebilirsiniz.

Bu portal, 2022 Bi̇g chefs kayseri̇ İftar menü aşağıda görebileceğiniz gibi, güncellemelerle birlikte tüm restoranların menüsündeki en son fiyatları sağlar.

Bu nedenle, herhangi bir restoranı ziyaret etmeden önce, web sitemiz üzerinden kolayca bir menüden yararlanabilirsiniz.Sorunsuz bir program için Bi̇g chefs kayseri̇ İftar menü bakmanızı ve resmi web sitesinden de teyit etmenizi öneririz.

Big Chefs Kayseri Ramazan 2022 İftar Menüleri ve Fiyatları

Ramazan 2022 İftar Menü Fiyatı: 

Köfte Tavuk Menü 230 TL(Kişi Başı)

Et Menü 260 TL(Kişi Başı)

Big Chefs Premium Menü 400 TL(Kişi Başı)

Cızırdayan Menü 530 TL(2 Kişilik)

Big Chefs Kayseri Adres ve İletişim

Hacı Saki Mah. Osman Kavuncu Cad. Kenarcık Sk. No:2 Kocasinan Kayseri

Telefon Rezervasyon:  0352 315 30 03 Restoranı Ara

Big Chefs Kayseri Yol Tarifi Al

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski