BURGER KING İFTAR MENÜSÜ KAMPANYASI FİYATLARI

BURGER KING İFTAR MENÜSÜ KAMPANYASI FİYATLARI

Burger king İftar menüsü 2022 mü arıyorsunuz? Menüdeki her şeyi kapsayan kapsamlı restoran menü fiyatlarımız var. Menü, özellikle 2022 Burger king İftar menüsü arayan arkadaşınız veya ailenizle bir restoranın yakınındaysanız çok önemlidir.

En yeni Burger king İftar menüsü almak için bu mükemmel bir kaynak çünkü ihtiyacınız olan her şeyi karşılıyoruz. Size fast food, ana yemeklerden tatlılara kadar her yemeği sunuyoruz.

Listelenen tüm ürünler güvenilir kaynaklarımız tarafından listelendiği için hiçbir şey için endişelenmenize gerek yok. Artık restorana gitmeden önce Burger king İftar menüsü web sitemiz üzerinden online olarak kolayca kontrol edebilirsiniz.

Bu portal, 2022 Burger king İftar menüsü aşağıda görebileceğiniz gibi, güncellemelerle birlikte tüm restoranların menüsündeki en son fiyatları sağlar.

Bu nedenle, herhangi bir restoranı ziyaret etmeden önce, web sitemiz üzerinden kolayca bir menüden yararlanabilirsiniz.Sorunsuz bir program için Burger king İftar menüsü bakmanızı ve resmi web sitesinden de teyit etmenizi öneririz.

Burger King 2022 Ramazan İftar Menüsü ve Fiyatlar

İftar Menüsü İçeriği 2022 (2 Kişilik )

2 Adet Knor Ezogelin Çorba

2 Adet Etli Barbekü Deluxe  Burger

King Boy Patates + 8'li Soğan Halkası

1 Adet Çikolatalı Sufle 

1 Lt Kola

Ramazan Menüsü Fiyatı:19,95  TL ( Kişi Başı )

Burger King Evde Kal Kampanyası 2022

Evde Kal Seçmeli Menü 9,95 TL ( Başlangıç)

Burger King İletişim

Sipariş Hattı Telefon: 444 54 64

www.burgerking.com.tr 

Burger King Online Sipariş Tıkla Gelsin.

www.tiklagelsin.com/burger-king 

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski